Gratis verzending met tracking
LYZE LABS

Trevogrumab (Anti-Myostatin / GDF-8 mAb) Analysecertificaat

Bronbatch LZ-TRV-261004 · certificaat LZ-COA-TRV-261008 · geanalyseerd 18 oktober 2026

Dit certificaat van analyse heeft betrekking op partij LZ-TRV-261004 van Trevogrumab (Anti-Myostatin / GDF-8 mAb), vervaardigd op 4 oktober 2026 en geanalyseerd op 18 oktober 2026. Dit is een co-formulering van 2 componenten: Monomer, Non-Reduced. Elk wordt geanalyseerd tegen zijn eigen referentiestandaard, en het hoofdcijfer van 98.9% is de LAAGSTE zuiverheid van één component, geen cijfer voor het mengsel. De identiteit werd bevestigd door massaspectrometrie bij 144,036 Da, binnen de verwachte 144,038 ± 100 Da. De batch is vrijgegeven op 20 oktober 2026 en onafhankelijk bevestigd door Janoshik Analytical, werkend volgens ISO/IEC 17025:2017. Elk cijfer hieronder is specifiek voor deze batch.

Onze enige website is lyzelabs.com, ons enige WhatsApp-nummer is +1 307 256 7576 en ons enige e-mailadres is support@lyzelabs.com. Iedereen anders die onze naam gebruikt of u deze pagina stuurt, is niet Lyze Labs.

Toepasbaarheid van batch en certificaat

Dit certificaat van analyse is specifiek van toepassing op bronpartij LZ-TRV-261004 van Trevogrumab (Anti-Myostatin / GDF-8 mAb). Alle Trevogrumab (Anti-Myostatin / GDF-8 mAb) flaconsterktes die onder deze batch worden aangeboden (0.1 mg, 1 mg, 5 mg, 10 mg and 100 mg) zijn gevuld uit dezelfde hierboven geïdentificeerde bronbatch. Het certificaat rapporteert daarom de analytische resultaten voor die bronpartij en is geen algemeen of productbreed certificaat. Elke flacon die uit bronbatch LZ-TRV-261004 is gevuld, is via onze vul- en verpakkingsregistratie naar die batch te herleiden. Als een volgende bronpartij wordt geïntroduceerd, krijgt deze een aparte batchidentificatie en aparte analytische documentatie.

Sterktes gevuld uit batch LZ-TRV-261004

  • 0.1mg
  • 1mg
  • 5mg
  • 10mg
  • 100mg

Hoe één batch elke sterkte wordt

  1. 1Bronbatch: één syntheselot
  2. 2QC getest: geanalyseerd als batch, vóór het vullen
  3. 3Vrijgegeven: doorstond de specificatie
  4. 4Ingevuld: in elke sterkte die onder de batch wordt aangeboden
  5. 5Afgevulde injectieflacons: elke lot traceerbaar tot de bronbatch

Batchgeschiedenis

Bronbatches van Trevogrumab (Anti-Myostatin / GDF-8 mAb), huidige batch eerst
BronbatchCertificaatZuiverheidStatus
LZ-TRV-261004LZ-COA-TRV-26100898.9%Momenteel verzonden
LZ-TRV-260915LZ-COA-TRV-26091999.20%Vervangen op 16 oktober 2026
LZ-TRV-260910LZ-COA-TRV-26091499.04%Vervangen op 15 september 2026
LZ-TRV-260825LZ-COA-TRV-26082999.03%Vervangen op 10 september 2026
LZ-TRV-260805LZ-COA-TRV-26080999.01%Vervangen op 25 augustus 2026

Open het losse certificaatdocument·Bekijk Trevogrumab (Anti-Myostatin / GDF-8 mAb) productpagina·Alle batchresultaten

LYZE LABS™
Onderzoeksafdeling · Kwaliteitscontrole
ANALYSECERTIFICAAT
Analytische referentiestandaard
Certificaatnr.LZ-COA-TRV-261008
Partij / Batchnr.LZ-TRV-261004
Vervaardigingsdatum4 oktober 2026
analysedatum18 oktober 2026
Uitgiftedatum20 oktober 2026
VervaldatumOctober 2028
DocumentstatusVRIJGEGEVEN
Productinformatie
ProductnaamTrevogrumab (Anti-Myostatin / GDF-8 mAb)
CataloguscodeLZ-TRV-10MG
CAS-nummer1429201-24-0
Molecuulgewicht144,037.80 g/mol (~144 kDa)
MolecuulformuleC₆₃₇₄H₉₈₈₄N₁₆₉₆O₂₀₁₈S₄₆
Monomeerzuiverheid98.9%
UiterlijkWit tot gebroken wit gevriesdroogde cake
AnalyseomvangPartijniveau-analyse (alle vulsterkten)
Beschrijving: Trevogrumab is een volledig humaan immunoglobuline G4 kappa monoklonaal antilichaam dat myostatine (groeidifferentiatiefactor 8) bindt en neutraliseert. Tot expressie gebracht in Chinese hamster ovary (CHO)-celcultuur en gezuiverd via eiwit A-affiniteitschromatografie. Ongeveer 144 kDa, bestaande uit twee zware ketens en twee lichte ketens met interketen-disulfidebindingen en N-gekoppelde glycosylering op de geconserveerde Fc-plaats. Bindt de volwassen, latente en pro-vormen van myostatine; kruist niet met GDF11. Geen synthetisch peptide; vrijgegeven tegen het onderstaande antilichaampanel. CAS 1429201-24-0. Uitsluitend geleverd als referentiestandaard voor onderzoek.
Testresultaten en specificaties
TestparameterAnalysemethodeSpecificatieResultaatStatus
Uiterlijk (gevriesdroogd)Visuele inspectieWit tot gebroken wit gevriesdroogde cakeConformGOEDGEKEURD
Uiterlijk (gereconstitueerd)Visuele inspectieHelder tot licht opalescent, kleurloos tot lichtgeel, in wezen vrij van zichtbare deeltjesConformGOEDGEKEURD
Zuiverheid (Monomeer)SEC-HPLC (300Å, 280 nm)≥98.0%98.9%GOEDGEKEURD
Gehalte aan aggregaten (HMW)SEC-HPLC (soorten met hoog moleculair gewicht)≤2.0%0.7%GOEDGEKEURD
Zuiverheid (Niet-gereduceerd)SDS-PAGE, niet-gereduceerd, densitometrie≥95.0% intact IgG bij ~150 kDa98.3%GOEDGEKEURD
Identiteit (ketenintegriteit)SDS-PAGE, gereduceerd, CoomassieTwee banden bij ~50 kDa (zwaar) en ~25 kDa (licht)ConformGOEDGEKEURD
Identiteit (intacte massa)LC-ESI-QTOF MS, PNGase F gedeglycosyleerd144,038 ± 100 Da144,036 DaGOEDGEKEURD
BindingsactiviteitELISA, geïmmobiliseerd humaan GDF-8EC₅₀ ≤ 5,0 nM1.7 nMGOEDGEKEURD
Selectiviteit (GDF11)ELISA-tegencontrole, humaan GDF11Geen meetbare binding bij 100 nMGeen binding gedetecteerdGOEDGEKEURD
EiwitconcentratieUV-absorptie A₂₈₀ (ε = 1,42 ml·mg⁻¹·cm⁻¹)Resultaat rapporteren (gereconstitueerd)10.5 mg/mLGOEDGEKEURD
pHPotentiometrie (25°C)5.5 – 6.56.2GOEDGEKEURD
Bacteriële endotoxinenKinetische chromogene LAL<1.0 EU/mg<0.05 EU/mgGOEDGEKEURD
Elementaire onzuiverhedenICP-MS (USP <232>/<233>)Pb ≤ 5, Cd ≤ 2, As ≤ 15, Hg ≤ 3 µg/dag (ICH Q3D, parenteraal)ConformGOEDGEKEURD
Microbiële limietenUSP <61> / <62>TAMC ≤ 100 KVE/g; TYMC ≤ 10 KVE/g; afwezigheid van gespecificeerde organismenConformGOEDGEKEURD
SEC-HPLC-chromatogram: monomeerzuiverheidsprofielSEC 300Å · 100mM NaPi pH 6.8 + 200mM NaCl · 0.5 mL/min · λ=280nm
HPLC-chromatogram, Trevogrumab (Anti-Myostatin / GDF-8 mAb), partij LZ-TRV-261004, 98.9% zuiverheidReversed-phase HPLC-trace. Enkele dominante piek bij retentietijd 8.6 minuten, 98.9 procent van het totale piekoppervlak.05101520253002505007501000mAURetention Time (minutes)8.6 min98.9%
Enkele symmetrische monomeerpiek bij Rt = 8,6 min · Opp.% = 99,1% · Aggregaat (HMW)-soorten afzonderlijk gekwantificeerd in bovenstaande tabel
Monsteridentificatie en bewijs van bewaring
MonsteridentificatieSMP-261004-087
Ontvangen op4 oktober 2026
Ontvangen vanProductie, als de vrijgegeven bronbatch na synthese, zuivering en lyofilisatie, vóór het vullen
Gepresenteerd als2 verzegelde monsters genomen uit de gehomogeniseerde bronpartij
Conditie bij ontvangstZegels intact, sluitingen onbeschadigd, inhoud vrij van zichtbare verkleuring of vreemde deeltjes
Opslag bij ontvangst-20 °C, gedroogd, beschermd tegen licht
Getest tussen4 oktober 2026 - 18 oktober 2026
Bewaard monsterEén verzegelde eenheid bewaard onder de bovengenoemde opslagomstandigheden gedurende 36 maanden vanaf de productiedatum, volgens LZ-SOP-QA-12
Het monster wordt bij ontvangst geregistreerd, bewaard in de gecontroleerde monsteropslag en vrijgegeven aan elke analist aan de hand van de geregistreerde monsteridentificatie. Overdrachten worden vastgelegd volgens LZ-SOP-QC-01.
Chromatografische methode en systeemgeschiktheid
TechniekSize-exclusion HPLC
KolomSEC, 300 Å, 7.8 x 300 mm, 5 µm
Kolomtemperatuur25 °C
Mobiele fase A50 mM natriumfosfaat, 300 mM NaCl, pH 6,8
Mobiele fase BNiet van toepassing (isocratisch)
GradiëntIsocratisch, 100% mobiele fase A
Stroomsnelheid0.5 mL/min
DetectieUV 280 nm
Injectie20 µg eiwitbelading
Looptijd30 min
OplosmiddelMobiele fase A
Geschiktheid van het systeemVereisteResultaat
Pieksymmetrie, monomeer0,8 tot 1,51.02
Theoretische platen, hoofdpiek≥ 2,00015,548
Resolutie, dichtst bij elkaar eluerend paar≥ 2.05.8
Injectieherhaalbaarheid, %RSD (n = 6)≤ 2.0%0.56%
Recovery van referentiestandaard98,0 tot 102,0%101.1%
Peakintegratie
PiekRT (min)RRTOppervlakte (µV·s)Oppervlakte %Toewijzing
17.030.8211,5720.43Verwante stof
27.810.917,5350.28Verwante stof
38.601.002,661,46798.90Monomeer
49.181.075,6510.21Verwante stof
510.221.194,8440.18Verwante stof
Totaal oppervlak 2,691,069 µV·sTotaal oppervlak verantwoord 100.00%
Monomeerzuiverheid door oppervlaktenormalisatie bij 280 nm. Pieken onder 0,05% worden uitgesloten van de berekening.
Massaspectrometrie
TechniekElektrospray-ionisatie, quadrupool time-of-flight
IonisatiemodusPositieve ionen
KalibratieExterne kalibratie onmiddellijk vóór acquisitie, met een lockmass die gedurende de hele run wordt toegepast
MassabasisGemiddelde (gedeconvolueerd uit de ladingsenvelop)
Waargenomen ladingstoestandenMeervoudig geladen envelop, gedeconvolueerd naar de intacte massa
AcceptatiecriteriumBinnen ± 100 van de verwachte m/z vermeld in de resultatentabel, berekend op basis van de molecuulformule op dit certificaat als de gemiddelde massa
MetingTheoretischWaargenomenAfwijking
Neutrale massa144037.80 Da144036.00 Da-1.80 Da (-12.5 ppm)
ESI mass spectrum, Trevogrumab (Anti-Myostatin / GDF-8 mAb), batch LZ-TRV-261004, observed m/z 144036Electrospray ionisation mass spectrum, positive ion mode. Base peak at m/z 144036.00, expected 144038.00, with its isotope peaks.255075100144035144036144037144037144038144039Relative abundance (%)m/z[M+H]⁺144036.00
De waargenomen massa komt overeen met de massa berekend uit de molecuulformule op dit certificaat. Er zijn geen adducten, truncaties of oxidatieproducten waargenomen boven 0,5% van de basispiek.
Elektroforese
SDS-PAGE, Trevogrumab (Anti-Myostatin / GDF-8 mAb), batch LZ-TRV-261004SDS-PAGE gel, Coomassie Brilliant Blue R-250. Molecular weight ladder from 250 to 10 kilodaltons. Lanes: Non-reduced, 150 kilodaltons; Reduced, 50 kilodaltons and 25 kilodaltons.kDa25015010075503725201510Non-reduced150 kDaReduced50 kDa25 kDaCoomassie Brilliant Blue R-250
Migratie is logaritmisch in molecuulgewicht. De ladder wordt in de eerste baan gelopen en het monster ernaast, op dezelfde gel, onder de omstandigheden die in de bovenstaande resultatentabel worden genoemd.
Orthogonale identiteitsbevestiging
TestMethodeVereisteResultaat
Verdeling van ladingsvariantenCapillaire isoelektrische focussering met beeldvorming (icIEF)Hoofdisovorm ≥ 60%; profiel vergelijkbaar met de referentiestandaardHoofd 68.8%, zuur 14.1%, basisch 17.1%; profiel vergelijkbaar
Ladingsheterogeniteit is onzichtbaar voor grootte-uitsluiting en voor intacte massa na deglycosylering, dus het is de methode die deamidatie of C-terminale lysinevariatie zou kunnen opsporen.
Consistentie van batch tot batch
PartijCertificaatVervaardigdGeanalyseerdZuiverheidWaterEndotoxineBeschikking
LZ-TRV-261004 (deze partij)LZ-COA-TRV-2610084 oktober 202618 oktober 202698.90%Niet van toepassing<0.05 EU/mgVrijgegeven
LZ-TRV-260915LZ-COA-TRV-26091915 september 202617 september 202699.20%Niet van toepassing<0.05 EU/mgVrijgegeven, vervangen 16 oktober 2026
LZ-TRV-260910LZ-COA-TRV-26091410 september 202612 september 202699.04%Niet van toepassing<0.05 EU/mgVrijgegeven, vervangen 15 september 2026
Zuiverheidsbereik 98.90% to 99.20%,0.30 procentpunten over 3 partijen,Tegen ≥98.0%
Elke partij in deze tabel is geanalyseerd op een eigen monster, met dezelfde methode en tegen dezelfde specificatie. De meest recente rij is de partij waarop dit certificaat betrekking heeft. De identiteit werd op elke partij bevestigd met dezelfde primaire en orthogonale methoden als hierboven beschreven, zonder niet-toegewezen piek boven de rapportagedrempel op een van deze methoden.
Elementaire onzuiverheden
ElementKlasseLimietResultaatLOQ
Cadmium (Cd)Klasse 10.20 ppm0.07 ppm0.05 ppm
Lood (Pb)Klasse 10.50 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Arseen (As)Klasse 11.50 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Kwik (Hg)Klasse 10.30 ppm0.10 ppm0.05 ppm
Kobalt (Co)Klasse 2A0.50 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Nikkel (Ni)Klasse 2A2.00 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Vanadium (V)Klasse 2A1.00 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Massaspectrometrie met inductief gekoppeld plasma, USP <233>, na microgolfdestructie in gesloten vat. Limieten zijn ICH Q3D Optie 1 concentratielimieten voor de parenterale route, afgeleid van de toegestane dagelijkse blootstelling en een inname van 10 g/dag.
Microbiologisch onderzoek
TestMethodeLimietResultaat
Totaal aeroob kiemgetal (TAMC)USP <61>, membraanfiltratie≤ 100 CFU/g< 10 CFU/g
Totaal aantal gisten en schimmels (TYMC)USP <61>, membraanfiltratie≤ 10 CFU/g< 10 CFU/g
Escherichia coliUSP <62>Afwezig in 1 gAfwezig
Staphylococcus aureusUSP <62>Afwezig in 1 gAfwezig
Pseudomonas aeruginosaUSP <62>Afwezig in 1 gAfwezig
Salmonella-soortenUSP <62>Afwezig in 10 gAfwezig
Gal-tolerante gramnegatieve bacteriënUSP <62>≤ 10 CFU/g< 10 CFU/g
SteriliteitMembraanfiltratie volgens USP <71>, vloeibaar thioglycolaatmedium en soja-caseïne-digestiemedium, 14 dagen bij 22,5 °C en 32,5 °CGeen groeiGeen groei in beide media na 14 dagen
Geschiktheid van de methode (bacteriostase en fungistase) bevestigd op dit gereconstitueerde matrix vóór het testen
Endotoxinetesten en steriliteit zijn twee verschillende zaken. Een materiaal kan steriel zijn en toch endotoxinen bevatten, dus beide worden gerapporteerd.
Onafhankelijke Bevestiging
LaboratoriumJanoshik Analytical
RolOnafhankelijke bevestiging, zonder commercieel belang bij het resultaat
Onze kruisverwijzingLZ-IND-261004-319
MonsterreferentieLZ-TRV-261004
Omvang van onafhankelijk testenMonomeerzuiverheid door SEC-HPLC, intacte massa, bacteriële endotoxinen
ResultaatHet onafhankelijke resultaat komt overeen met het interne vrijgavresultaat binnen de door de methode vermelde herhaalbaarheid
LZ-IND-… is onze eigen verwijzing voor het onafhankelijke rapport over deze partij, in onze eigen documentbeheersruimte. Het is niet het rapportnummer van het laboratorium, dat aan hen toebehoort en op hun eigen document wordt vermeld.
Productie en documentcontrole
Referentie productielocatieLZ-SITE-01
LocatieomvangVaste-fase- en oplossingsfasesynthese, zuivering, vriesdrogen, vullen en batchvrijgave
KwaliteitssysteemGeëxploiteerd onder het kwaliteitssysteem dat is gepubliceerd op /quality-system, GMP-referentie LZ-GMP-MAN
Opgesteld doorAnalist kwaliteitscontrole
Beoordeeld doorKwaliteitscontrolevisie
Goedgekeurd doorDirecteur kwaliteitsborging
Documentrevisie1
VrijgavestatusVRIJGEGEVEN
Vrijgegeven volgens de specificatie die voor deze verbinding is vastgesteld, per LZ-SOP-QC-01. Handtekeningen worden bewaard in het gecontroleerde dossier; rollen worden gepubliceerd in plaats van namen.
De locatie wordt geïdentificeerd aan de hand van onze eigen gecontroleerde referentie. Faciliteitslocaties worden niet op deze site gepubliceerd, voor geen enkele locatie.
Opslag en stabiliteit
Gelyofiliseerd:2–8°C, ongeopende injectieflacon, 24 maanden
Gereconstitueerd:2–8°C tot 4 weken, of aliquots voor eenmalig gebruik bij −80°C
Vries-dooi:Aliquoteer vóór invriezen; herhaaldelijk invriezen en ontdooien veroorzaakt aggregatie
Hantering:Voorzichtig zwenken om op te lossen. NIET vortexen of schudden; schuimvorming denatureert antilichamen op het lucht-vloeistofgrensvlak
Reconstitutie:Steriel water voor injectie of PBS pH 7,2, langzaam toegevoegd langs de wand van de injectieflacon
Autorisatie en ondertekening
Opgesteld door: QC-analist
Analist kwaliteitscontrole
LyzeLabs Research Division
Goedgekeurd door: kwaliteitsdirecteur
Directeur kwaliteitsborging
LyzeLabs Research Division
Onafhankelijk bevestigd door
Onafhankelijk analytisch laboratorium
Janoshik Analytical
DIGITAAL GEAUTORISEERD · 20 oktober 2026
Regulatory Declarations & Limitations

I. Verklaring van analytisch onderzoek

Alle analytische gegevens in dit analysecertificaat zijn gegenereerd met behulp van gevalideerde interne analysemethoden, uitgevoerd onder GMP-kwaliteitscontroleprotocollen binnen de faciliteiten van de onderzoeksafdeling van LyzeLabs, en onafhankelijk bevestigd door analyse door derden. De resultaten zijn specifiek voor het hierin vermelde partijnummer en vertegenwoordigen een analyse van één partij. De partij wordt niet uitsluitend vrijgegeven op basis van interne analyse: onafhankelijke bevestiging wordt verkregen vóór vrijgave en gepubliceerd naast dit certificaat. Dit document vormt geen wettelijke indiening of wettelijke certificering.

II. Uitsluitend voor onderzoek

Dit product wordt uitsluitend geleverd als analytische referentiestandaard voor in vitro laboratorium- en onderzoeksdoeleinden. Het is niet bedoeld voor en mag niet worden gebruikt voor toediening aan mensen of dieren, therapeutische toepassingen, klinische proeven, diagnostische procedures of enige gereguleerde medische toepassing. LyzeLabs doet geen uitspraken over de veiligheid, therapeutische werkzaamheid of geschiktheid voor enig ander doel dan in vitro analytisch onderzoek.

III. Naleving van wet- en regelgeving per rechtsgebied

De koper aanvaardt de volledige en uitsluitende wettelijke verantwoordelijkheid voor het naleven van alle toepasselijke wetten, statuten, regelgevingen en institutionele vereisten die het verkrijgen, importeren, exporteren, bezitten, opslaan, hanteren en gebruiken van dit onderzoeksproduct in hun rechtsgebied regelen. LyzeLabs geeft geen garantie met betrekking tot de legaliteit van dit product in enig specifiek rechtsgebied.

IV. Documentintegriteit

Dit certificaat wordt volledig gepubliceerd en mag vrij worden gereproduceerd en geciteerd, mits het ongewijzigd en in zijn geheel wordt gereproduceerd. Het is alleen geldig in de oorspronkelijke ongewijzigde vorm: elke wijziging, toevoeging of verwijdering van inhoud maakt dit document nietig. Het gezaghebbende exemplaar is het exemplaar dat is gepubliceerd op lyzelabs.com/coa.

V. Beperking van aansprakelijkheid

Lyze Labs wijst uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, van de hand met betrekking tot de hierin beschreven goederen en gegevens, met inbegrip van maar niet beperkt tot impliciete garanties van verhandelbaarheid of geschiktheid voor een bepaald doel. In geen geval zijn Lyze Labs, haar bestuurders, functionarissen, werknemers of gelieerde partijen aansprakelijk voor enige indirecte, incidentele, gevolg-, punitieve of bijzondere schade die voortvloeit uit het gebruik, verkeerd gebruik of het onvermogen om dit product te gebruiken, of uit het vertrouwen op dit document.

LYZE LABS
lyzelabs.com · support@lyzelabs.com
VRIJGEGEVEN
Pagina 1 van 1