Сертифікат аналізу Super Shred
Партія джерела LZ-SSR-261002 · сертифікат LZ-COA-SSR-261006 · проаналізовано 20 жовтня 2026 р.
Цей сертифікат аналізу охоплює партію LZ-SSR-261002 препарату Super Shred, виготовлену 2 жовтня 2026 р. та проаналізовану 20 жовтня 2026 р.. Чистота становить 99.07% за методом RP-HPLC, проти специфікації ≥99.0%. Ідентичність підтверджено мас-спектрометрією на рівні 162.21, у межах очікуваного [M+H]⁺ = 162.21 ± 0.5. Партію випущено 21 жовтня 2026 р. та незалежно підтверджено Janoshik Analytical, яка працює згідно з ISO/IEC 17025:2017. Кожен показник нижче є специфічним для цієї партії.
У нас лише один сайт, lyzelabs.com, один WhatsApp, +1 307 256 7576, і одна адреса електронної пошти, support@lyzelabs.com. Усі інші, хто використовує нашу назву або надсилає вам цю сторінку, не мають стосунку до Lyze Labs.
Застосовність партій і сертифікатів
Цей сертифікат аналізу застосовується конкретно до вихідної партії LZ-SSR-261002 продукту Super Shred. Усі флакони Super Shred, що пропонуються в цій партії (10 ml), були заповнені з тієї ж вихідної партії, зазначеної вище. Сертифікат, таким чином, повідомляє аналітичні результати для цієї партії джерела і не є загальним або продуктовим сертифікатом. Кожен флакон, наповнений з вихідної партії LZ-SSR-261002, простежується до неї за нашими записами про розлив і пакування. Якщо вводиться наступна партія джерела, вона отримує окремий ідентифікатор партії та окрему аналітичну документацію.
Дозування заповнено з партії LZ-SSR-261002
- 10ml
Як одна партія стає кожною дозуванням
- 1Партія джерела: один синтетичний лот
- 2Перевірено ВКХ: проаналізовано як партію, до будь-якого наповнення
- 3Випущено: відповідає специфікації
- 4Заповнено: у кожну концентрацію, що пропонується в межах партії
- 5Готові флакони: кожна партія простежується до вихідної серії
Історія партій
| Партія джерела | Сертифікат | Чистота | Статус |
|---|---|---|---|
| LZ-SSR-261002 | LZ-COA-SSR-261006 | 99.07% | Зараз відправляється |
| LZ-SSR-260918 | LZ-COA-SSR-260922 | 99.24% | Замінено 18 жовтня 2026 р. |
| LZ-SSR-260912 | LZ-COA-SSR-260916 | 99.05% | Замінено 18 вересня 2026 р. |
| LZ-SSR-260827 | LZ-COA-SSR-260831 | 99.04% | Замінено 12 вересня 2026 р. |
| LZ-SSR-260807 | LZ-COA-SSR-260811 | 99.02% | Замінено 27 серпня 2026 р. |
Відкрити окремий документ сертифіката·Переглянути сторінку продукту Super Shred·Усі результати партії
| Параметр тесту | Метод аналізу | Специфікація | Результат | Статус |
|---|---|---|---|---|
| Чистота (RP-HPLC, найнижчий компонент) | RP-HPLC (C18, 210 нм, градієнт з іон-парним реагентом) | ≥99.0% | 99.07% | ПРОЙДЕНО |
| Зовнішній вигляд | Візуальний огляд | Прозорий або злегка рожевий стерильний розчин | Відповідає | ПРОЙДЕНО |
| Ідентичність (МС) | Мас-спектрометрія з електроспрей-іонізацією (маркерний іон L-карнітину) | [M+H]⁺ = 162.21 ± 0.5 | 162.21 | ПРОЙДЕНО |
| Вміст води | Титрування за Карлом Фішером (KF) | ≤10.0% | 7.49% | ПРОЙДЕНО |
| Бактеріальні ендотоксини | Лімул-амебоцитарний лізат (LAL) | <1.0 EU/mg | <0.1 EU/mg | ПРОЙДЕНО |
| pH (1% водний розчин) | Потенціометрія (25°C) | 4.0 – 7.5 | 5.7 | ПРОЙДЕНО |
| Супутні речовини | RP-HPLC (будь-яка окрема домішка) | ≤1.0% | 0.34% | ПРОЙДЕНО |
| Залишкові розчинники | Газорідинна хроматографія з парофазним введенням (USP <467>) | Ацетонітрил ≤ 410 ppm; дихлорметан ≤ 600 ppm; метанол ≤ 3000 ppm (ICH Q3C) | Відповідає | ПРОЙДЕНО |
| Елементні домішки | ІЧП-МС (USP <232>/<233>) | Pb ≤ 5, Cd ≤ 2, As ≤ 15, Hg ≤ 3 мкг/день (ICH Q3D, парентерально) | Відповідає | ПРОЙДЕНО |
| Мікробні межі | USP <61> / <62> | TAMC ≤ 100 КУО/г; TYMC ≤ 10 КУО/г; відсутність зазначених мікроорганізмів | Відповідає | ПРОЙДЕНО |
| Придатність системи | Вимога | Результат |
|---|---|---|
| Коефіцієнт хвоста, основний пік | ≤ 2.0 | 1.25 |
| Теоретичні тарілки, основний пік | ≥ 2,000 | 12,341 |
| Роздільна здатність, найближча пара, що елююється | ≥ 2.0 | 5.8 |
| Відтворюваність ін'єкцій, %RSD (n = 6) | ≤ 2.0% | 0.53% |
| Відновлення еталонного стандарту | 98.0–102.0% | 101.2% |
| Пік | RT (хв) | RRT | Площа (мкВ·с) | Площа, % | Призначення |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3.80 | 0.82 | 8,495 | 0.34 | Супутня речовина |
| 2 | 4.22 | 0.91 | 5,997 | 0.24 | Домішка, пов'язана з процесом |
| 3 | 4.60 | 1.00 | 2,475,392 | 99.07 | Обмежувальний компонент |
| 4 | 4.95 | 1.07 | 4,747 | 0.19 | Домішка, пов'язана з процесом |
| 5 | 5.51 | 1.19 | 3,998 | 0.16 | Домішка, пов'язана з процесом |
| Тест | Метод | Вимога | Результат |
|---|---|---|---|
| Ідентичність компонента за ко-елюцією | RP-HPLC спільне введення зі стандартним зразком кожного компонента | Кожен компонент співпадає за часом утримання зі своїм стандартним зразком; жодного невідповідного піку вище 0,5% | Every declared component co-eluted with its reference standard |
| Компонент | Заявлено | Призначення | Виміряно | Прийнятність | Чистота | Ідентичність |
|---|---|---|---|---|---|---|
| L-карнітин | 400 mg | 72.3% w/w | 71.1% w/w | 68.7 до 75.9% мас./мас. | 99.57% | [M+H]⁺ = 162.21 ± 0.3, спостережено 162.21 |
| MIC-суміш (метіонін, інозитол, холін) | 100 mg | 18.1% w/w | 18.6% w/w | 17.2–19.0% мас./мас. | 99.19% | Спільне елюювання з еталонним стандартом компонента |
| АТФ (Аденозинтрифосфат) | 50 mg | 9.0% w/w | 9.3% w/w | 8.6 to 9.5% w/w | 99.07% | [M+H]⁺ = 508.18 ± 0.5, спостережено 508.18 |
| Альбутерол | 2 mg | 0.4% w/w | 0.4% w/w | 0.3 до 0.4% мас./мас. | 99.70% | [M+H]⁺ = 240.31 ± 0.3, спостережено 240.31 |
| Вітамін B12 | 1 mg | 0.2% w/w | 0.2% w/w | 0.2 до 0.2% мас./мас. | 99.82% | [M+H]⁺ = 1356.38 ± 0.5, спостережено 1356.39 |
| L-метіонін (MIC) | Відповідно до маркування продукту | У складі MIC-суміші (метіонін, інозит, холін) | Повідомлено за компонентом | Ідентичність і чистота за кожним компонентом | 99.65% | [M+H]⁺ = 150.21 ± 0.3, спостережено 150.21 |
| міо-інозитол (MIC) | Відповідно до маркування продукту | У складі MIC-суміші (метіонін, інозит, холін) | Повідомлено за компонентом | Ідентичність і чистота за кожним компонентом | 99.57% | [M+Na]⁺ = 203.15 ± 0.3, спостережено 203.16 |
| Холіну хлорид (МС) | Відповідно до маркування продукту | У складі MIC-суміші (метіонін, інозит, холін) | Повідомлено за компонентом | Ідентичність і чистота за кожним компонентом | 99.74% | [M-Cl]⁺ = 104.11 ± 0.3, спостережено 104.12 |
| Партія | Сертифікат | Виготовлено | Проаналізовано | Чистота | Вода | Ендотоксин | Розподіл |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LZ-SSR-261002 (ця партія) | LZ-COA-SSR-261006 | 2 жовтня 2026 р. | 20 жовтня 2026 р. | 99.07% | 7.49% | <0.1 EU/mg | Випущено |
| LZ-SSR-260918 | LZ-COA-SSR-260922 | 18 вересня 2026 р. | 20 вересня 2026 р. | 99.24% | 7.31% | <0.1 EU/mg | Вивільнено, замінено 18 жовтня 2026 р. |
| LZ-SSR-260912 | LZ-COA-SSR-260916 | 12 вересня 2026 р. | 14 вересня 2026 р. | 99.05% | 7.04% | <0.1 EU/mg | Вивільнено, замінено 18 вересня 2026 р. |
| Розчинник | Клас | Межа | Результат | LOQ |
|---|---|---|---|---|
| Ацетонітрил | Клас 2 | 410 ppm | 45 ppm | 10 ppm |
| Дихлорметан | Клас 2 | 600 ppm | < 10 ppm | 10 ppm |
| N,N-диметилформамід | Клас 2 | 880 ppm | < 10 ppm | 10 ppm |
| Метанол | Клас 2 | 3,000 ppm | 213 ppm | 50 ppm |
| Діетиловий етер | Клас 3 | 5,000 ppm | < 50 ppm | 50 ppm |
| Піперидин | Власне виробництво | 100 ppm | < 5 ppm | 5 ppm |
| Елемент | Клас | Межа | Результат | LOQ |
|---|---|---|---|---|
| Кадмій (Cd) | Клас 1 | 0.20 ppm | 0.05 ppm | 0.05 ppm |
| Свинець (Pb) | Клас 1 | 0.50 ppm | < 0.05 ppm | 0.05 ppm |
| Арсен (As) | Клас 1 | 1.50 ppm | < 0.10 ppm | 0.10 ppm |
| Ртуть (Hg) | Клас 1 | 0.30 ppm | 0.06 ppm | 0.05 ppm |
| Кобальт (Co) | Клас 2A | 0.50 ppm | 0.13 ppm | 0.05 ppm |
| Нікель (Ni) | Клас 2A | 2.00 ppm | 0.33 ppm | 0.10 ppm |
| Ванадій (V) | Клас 2A | 1.00 ppm | < 0.10 ppm | 0.10 ppm |
| Тест | Метод | Межа | Результат |
|---|---|---|---|
| Загальна кількість аеробних мікроорганізмів (TAMC) | USP <61>, мембранна фільтрація | ≤ 100 CFU/mL | 29 CFU/mL |
| Сумарна кількість дріжджів і плісняви (TYMC) | USP <61>, мембранна фільтрація | ≤ 10 CFU/mL | < 10 CFU/mL |
| Escherichia coli | USP <62> | Відсутній у 1 мл | Відсутній |
| Staphylococcus aureus | USP <62> | Відсутній у 1 мл | Відсутній |
| Pseudomonas aeruginosa | USP <62> | Відсутній у 1 мл | Відсутній |
| Сальмонела | USP <62> | Відсутній у 10 мл | Відсутній |
| Жовчостійкі грамнегативні бактерії | USP <62> | ≤ 10 CFU/mL | < 10 CFU/mL |
| Стерильність | USP <71>, мембранна фільтрація, тіогліколеве середовище та соєво-казейновий дигест, 14 днів при 22.5 °C та 32.5 °C | Росту немає | Росту немає в жодному середовищі протягом 14 днів |
I. Декларація аналітичних випробувань
Усі аналітичні дані, наведені в цьому Сертифікаті аналізу, були отримані за допомогою валідованих внутрішніх аналітичних процедур, проведених відповідно до протоколів контролю якості GMP на потужностях дослідницького підрозділу LyzeLabs, та незалежно підтверджені стороннім аналізом. Результати стосуються номера партії, зазначеного тут, і є аналізом однієї партії. Партія не випускається лише на основі внутрішнього аналізу: незалежне підтвердження отримується до випуску та публікується разом із цим сертифікатом. Цей документ не є регуляторною подачею або обов'язковою сертифікацією.
II. Тільки для лабораторних досліджень
Ця сполука постачається виключно як аналітичний стандарт для досліджень in vitro в лабораторних умовах. Вона не призначена для введення людині або тваринам, терапевтичного застосування, клінічних випробувань, діагностичних процедур або будь-якого регульованого медичного застосування, і не повинна використовуватися для таких цілей. LyzeLabs не робить жодних заяв щодо безпеки, терапевтичної ефективності або придатності для будь-якої мети, окрім аналітичних досліджень in vitro.
III. Відповідність юрисдикційним вимогам
Покупець несе повну та виключну юридичну відповідальність за забезпечення дотримання всіх застосовних законів, статутів, нормативних актів та інституційних вимог, що регулюють придбання, імпорт, експорт, володіння, зберігання, поводження та використання цієї дослідницької сполуки в їхній юрисдикції. LyzeLabs не надає жодних гарантій щодо законності цієї сполуки в будь-якій конкретній юрисдикції.
IV. Цілісність документа
Цей сертифікат публікується повністю і може відтворюватися та цитуватися вільно, за умови, що він відтворюється без змін і в повному обсязі. Він дійсний лише в оригінальній незміненій формі: будь-яка зміна, доповнення або видалення вмісту робить цей документ недійсним. Авторитетною копією є та, що опублікована на lyzelabs.com/coa.
V. Обмеження відповідальності
Lyze Labs прямо відмовляється від усіх гарантій, прямих чи опосередкованих, щодо товарів і даних, описаних тут, включно з, але не обмежуючись, опосередкованими гарантіями придатності для продажу або придатності для конкретної мети. Lyze Labs, її директори, посадові особи, працівники або афілійовані особи за жодних обставин не несуть відповідальності за будь-які непрямі, випадкові, опосередковані, штрафні або особливі збитки, що виникають внаслідок використання, неналежного використання або неможливості використання цієї сполуки чи покладання на цей документ.