Darmowa wysyłka ze śledzeniem
LYZE LABS

Certyfikat analizy SLU PP-332

Partia źródłowa LZ-SLU-261003 · certyfikat LZ-COA-SLU-261007 · przeanalizowano 17 października 2026

Niniejszy certyfikat analizy obejmuje partię LZ-SLU-261003 związku SLU PP-332, wyprodukowaną dnia 3 października 2026 i analizowaną dnia 17 października 2026. Czystość wynosi 99.09% metodą RP-HPLC, względem specyfikacji ≥98.0%. Tożsamość potwierdzono spektrometrią mas przy 291.11, w granicach oczekiwanej [M+H]⁺ = 291.11 ± 0.5. Partia została wydana dnia 20 października 2026 i niezależnie potwierdzona przez Janoshik Analytical, działające zgodnie z ISO/IEC 17025:2017. Każda wartość poniżej jest specyficzna dla tej partii.

Nasza jedyna strona to lyzelabs.com, nasz jedyny WhatsApp to +1 307 256 7576, a nasz jedyny e-mail to support@lyzelabs.com. Każdy inny, kto używa naszej nazwy lub wysyła Ci tę stronę, nie jest Lyze Labs.

Zgodność partii i certyfikatów

Niniejszy Certyfikat Analizy dotyczy konkretnie partii źródłowej LZ-SLU-261003 produktu SLU PP-332. Wszystkie butelki SLU PP-332 o oferowanych mocach w ramach tej partii (5 mg) zostały napełnione z tej samej partii źródłowej wskazanej powyżej. Certyfikat podaje zatem wyniki analityczne dla tej partii źródłowej i nie jest certyfikatem ogólnym ani obejmującym cały produkt. Każdą fiolkę napełnioną z partii źródłowej LZ-SLU-261003 można prześledzić do tej partii dzięki naszej dokumentacji napełniania i pakowania. Jeśli wprowadzona zostanie kolejna partia źródłowa, otrzyma ona oddzielny identyfikator partii i oddzielną dokumentację analityczną.

Moc wypełnione z partii LZ-SLU-261003

  • 5mg

Jak jedna partia staje się każdą mocą

  1. 1Partia źródłowa: jedna partia syntezy
  2. 2Przebadane QC: analizowane jako partia, przed jakimkolwiek rozlewem
  3. 3Wydany: spełnia specyfikację
  4. 4Wypełnione: w każdej mocy oferowanej w ramach partii
  5. 5Fiolki końcowe: każda partia z możliwością prześledzenia do partii źródłowej

Historia partii

Partie źródłowe SLU PP-332, bieżąca partia pierwsza
Partia źródłowaCertyfikatCzystośćStatus
LZ-SLU-261003LZ-COA-SLU-26100799.09%Obecnie wysyłane
LZ-SLU-260915LZ-COA-SLU-26091999.14%Zastąpiono 16 października 2026
LZ-SLU-260910LZ-COA-SLU-26091499.12%Zastąpiono 15 września 2026
LZ-SLU-260825LZ-COA-SLU-26082999.04%Zastąpiono 10 września 2026
LZ-SLU-260805LZ-COA-SLU-26080999.03%Zastąpiono 25 sierpnia 2026

Otwórz samodzielny dokument certyfikatu·Zobacz stronę produktu SLU PP-332·Wszystkie wyniki partii

LYZE LABS™
Dział Badawczy · Kontrola Jakości
ŚWIADECTWO ANALIZY
Analityczny wzorzec odniesienia
Nr świadectwaLZ-COA-SLU-261007
Partia / Nr seriiLZ-SLU-261003
Data produkcji3 października 2026
Data analizy17 października 2026
Data wydania20 października 2026
Data ważnościOctober 2028
Status dokumentuWYDANY
Informacje o produkcie
Nazwa produktuSLU PP-332
Kod katalogowyLZ-SLU-50MG
Numer CAS303760-60-3
Masa cząsteczkowa290.32 g/mol
Wzór sumarycznyC₁₈H₁₄N₂O₂
Czystość HPLC99.09%
WyglądBiały do białawego proszek
Zakres analizyAnaliza na poziomie partii (wszystkie warianty)
Opis: SLU PP-332 to syntetyczny niskocząsteczkowy agonista receptora związanego z estrogenem typu gamma (ERRγ). Aktywuje programy transkrypcyjne związane z metabolizmem oksydacyjnym i biogenezą mitochondriów. CAS 1624602-30-7. Dostarczany wyłącznie jako wzorzec referencyjny do badań laboratoryjnych.
Wyniki testów i specyfikacje
Parametr badaniaMetoda analitycznaSpecyfikacjaWynikStatus
CzystośćRP-HPLC (C18, 254 nm, gradient ACN/H₂O)≥98.0%99.09%ZALICZONY
WyglądKontrola wzrokowaBiały do białawego proszekZgodnyZALICZONY
Tożsamość (MS)ESI-MS (elektrorozpylenie, jonizacja)[M+H]⁺ = 291.11 ± 0.5291.11ZALICZONY
Zawartość wodyMiareczkowanie Karla Fischera (KF)≤2.0%0.78%ZALICZONY
Pozostałe rozpuszczalnikiGC-FID (USP <467>)W granicach ICH Q3CZgodnyZALICZONY
Metale ciężkieICP-MS<10 ppm<1 ppmZALICZONY
Substancje pokrewneRP-HPLC (dowolne pojedyncze zanieczyszczenie)≤0.5%0.35%ZALICZONY
Zanieczyszczenia pierwiastkoweICP-MS (USP <232>/<233>)Pb ≤ 5, Cd ≤ 2, As ≤ 15, Hg ≤ 3 µg/dzień (ICH Q3D, pozajelitowo)ZgodnyZALICZONY
Limity drobnoustrojówUSP <61> / <62>TAMC ≤ 100 CFU/g; TYMC ≤ 10 CFU/g; brak określonych drobnoustrojówZgodnyZALICZONY
Chromatogram HPLC: profil czystościC18 · 0.1% TFA/ACN · 1.0 mL/min · λ=220nm
Chromatogram HPLC, SLU PP-332, partia LZ-SLU-261003, czystość 99.09%Ślad HPLC z odwróconych faz. Pojedyncze dominujące pasmo przy czasie retencji 12.8 minut, 99.09 procent całkowitego pola powierzchni pików.05101520253002505007501000mAURetention Time (minutes)12.8 min99.09%
Pojedyncze dominujące pasmo przy Rt = 12.8 min · Area% = 99.09% · Największa pojedyncza zanieczyszczenie 0.35%
Identyfikacja próbki i łańcuch dostaw
Identyfikator próbkiSMP-261003-043
Otrzymano dnia3 października 2026
Otrzymano odProdukcja, jako zwolniona partia źródłowa po syntezie, oczyszczaniu i liofilizacji, przed napełnieniem
Postać3 zapieczętowane próbki pobrane z zhomogenizowanej partii źródłowej
Warunek przy odbiorzePlomby nienaruszone, zamknięcia bez uszkodzeń, zawartość wolna od widocznych odbarwień lub ciał obcych
Przechowywanie po otrzymaniu-20 °C, w stanie suchym, chronić przed światłem
Badane między3 października 2026 - 17 października 2026
Zachowana próbkaJedna zapieczętowana jednostka przechowywana w warunkach opisanych powyżej przez 24 miesiące od daty produkcji, zgodnie z LZ-SOP-QA-12
Próbka rejestrowana przy przyjęciu, przechowywana w kontrolowanym magazynie próbek i wydawana każdemu analitykowi zgodnie z zarejestrowanym identyfikatorem próbki. Przekazania custody są rejestrowane zgodnie z LZ-SOP-QC-01.
Metoda chromatograficzna i przydatność systemu
TechnikaHPLC z odwróconymi fazami
KolumnaC18, 150 x 4.6 mm, 5 µm, 100 Å
Temperatura kolumny30 °C
Faza ruchoma A0,1% kwas mrówkowy w wodzie
Faza ruchoma B0,1% kwas mrówkowy w acetonitrylu
Gradient5% do 95% B przez 20 min, utrzymanie 5 min, ponowna równoważenie 5 min
Przepływ1.0 mL/min
WykrywanieUV 254 nm (detektor z matrycą diodową 190–400 nm)
Wstrzyknięcie10 µL
Czas trwania30 min
RozcieńczalnikFaza ruchoma A / acetonitryl (90:10)
Przydatność układuWymaganieWynik
Współczynnik ogona, główny pik≤ 2.01.06
Płyty teoretyczne, główny pik≥ 2,00012,019
Rozdzielczość, najbliższa para pików≥ 2.04.8
Powtarzalność wstrzyknięć, %RSD (n = 6)≤ 2.0%0.49%
Odzysk wzorca referencyjnego98,0 do 102,0%100.5%
Integracja pików
PikRT (min)RRTPole powierzchni (µV·s)Pole powierzchni %Przypisanie
110.560.829,6900.35Zanieczyszczenie pokrewne
211.710.916,3680.23Zanieczyszczenie pokrewne
312.801.002,743,39699.09Główny pik
413.761.074,9830.18Zanieczyszczenie pokrewne
515.291.194,1530.15Zanieczyszczenie pokrewne
Całkowita powierzchnia 2,768,590 µV·sCałkowita powierzchnia uwzględniona 100.00%
Czystość metodą normalizacji powierzchni przy podanej długości fali. Piki poniżej 0,05% całkowitej powierzchni są wykluczane z obliczeń.
Spektrometria mas
TechnikaElektrorozpylanie, kwadrupolowy analizator czasu przelotu
Tryb jonizacjiJon dodatni
KalibracjaKalibracja zewnętrzna bezpośrednio przed akwizycją, z masą blokującą (lock mass) stosowaną przez cały przebieg
Podstawa masowaMonoizotopowy
Zaobserwowane stany ładunkoweWyłącznie pojedynczo naładowany jon
Kryterium akceptacjiW granicach ± 0.5 oczekiwanego m/z podanego w tabeli wyników, obliczonego ze wzoru cząsteczkowego na tym certyfikacie jako masa monoisotopowa
PomiarTeoretycznaZaobserwowanoOdchylenie
Masa obojętna290.1055 Da290.1027 Da-0.0028 Da (-9.7 ppm)
m/z piku bazowego291.11291.11-9.7 ppm
ESI mass spectrum, SLU PP-332, batch LZ-SLU-261003, observed m/z 291.11Electrospray ionisation mass spectrum, positive ion mode. Base peak at m/z 291.11, expected 291.11, with its isotope peaks.255075100290291292292293294Relative abundance (%)m/z[M+H]⁺291.11
Zmierzona masa zgadza się z masą obliczoną na podstawie wzoru cząsteczkowego podanego na tym świadectwie. Nie zaobserwowano adduktów, skróconych łańcuchów ani produktów utlenienia powyżej 0,5% piku podstawowego.
Potwierdzenie tożsamości ortogonalnej
BadanieMetodaWymaganieWynik
Absorpcja w podczerwieniFTIR, osłabione całkowite odbicie, 4000 do 650 cm⁻¹Widmo zgodne z wzorcem odniesieniaZgodny; korelacja 0.990 z widmem referencyjnym
Widmo w podczerwieni jest odciskiem całej cząsteczki i jest niezależne zarówno od retencji chromatograficznej, jak i masy, więc potwierdza tożsamość na podstawie innej zasady fizycznej.
Spójność partii
PartiaCertyfikatWyprodukowanoPrzeanalizowanoCzystośćWodaEndotoksynaDyspozycja
LZ-SLU-261003 (ta partia)LZ-COA-SLU-2610073 października 202617 października 202699.09%0.78%Not applicableWydany
LZ-SLU-260915LZ-COA-SLU-26091915 września 202616 września 202699.14%0.81%Not applicableWydany, zastąpiony 16 października 2026
LZ-SLU-260910LZ-COA-SLU-26091410 września 202611 września 202699.12%0.38%Not applicableWydany, zastąpiony 15 września 2026
Zakres czystości 99.09% to 99.14%,0.05 punktów procentowych wśród 3 partii,Przeciw ≥98.0%
Każda partia w tej tabeli została przebadana na własnej próbce, tą samą metodą, według tej samej specyfikacji. Najnowszy wiersz to partia, której dotyczy ten certyfikat. Tożsamość potwierdzono dla każdej partii tymi samymi metodami podstawowymi i ortogonalnymi, opisanymi powyżej, bez żadnego nieprzypisanego piku powyżej progu raportowania na żadnej z nich.
Pozostałe rozpuszczalniki
RozpuszczalnikKlasaLimitWynikLOQ
EtanolKlasa 35,000 ppm1494 ppm50 ppm
Octan etyluKlasa 35,000 ppm252 ppm50 ppm
MetanolKlasa 23,000 ppm646 ppm50 ppm
HeptanKlasa 35,000 ppm1032 ppm50 ppm
2-propanolKlasa 35,000 ppm< 50 ppm50 ppm
ToluenKlasa 2890 ppm< 10 ppm10 ppm
Chromatografia gazowa typu headspace z detekcją płomieniowo-jonizacyjną, USP <467>. Limity to stężenia graniczne wg ICH Q3C Opcja 1, które zakładają maksymalne dzienne spożycie 10 g.
Zanieczyszczenia pierwiastkowe
PierwiastekKlasaLimitWynikLOQ
Kadm (Cd)Klasa 10.20 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Ołów (Pb)Klasa 10.50 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Arsen (As)Klasa 11.50 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Rtęć (Hg)Klasa 10.30 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Kobalt (Co)Klasa 2A0.50 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Nikiel (Ni)Klasa 2A2.00 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Wanad (V)Klasa 2A1.00 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Spektrometria mas z plazmą wzbudzoną indukcyjnie, USP <233>, po zamkniętym rozkładzie mikrofalowym. Limity to stężenia graniczne wg ICH Q3D Opcja 1 dla drogi pozajelitowej, wyznaczone na podstawie dopuszczalnego dziennego narażenia i spożycia 10 g/dobę.
Badania mikrobiologiczne
BadanieMetodaLimitWynik
Ogólna liczba drobnoustrojów tlenowych (TAMC)USP <61>, filtracja membranowa≤ 100 CFU/g< 10 CFU/g
Ogólna liczba drożdży i pleśni (TYMC)USP <61>, filtracja membranowa≤ 10 CFU/g< 10 CFU/g
Escherichia coliUSP <62>Nieobecny w 1 gNieobecny
Staphylococcus aureusUSP <62>Nieobecny w 1 gNieobecny
Pseudomonas aeruginosaUSP <62>Nieobecny w 1 gNieobecny
Gatunki SalmonellaUSP <62>Nieobecny w 10 gNieobecny
Bakterie Gram-ujemne tolerujące żółćUSP <62>≤ 10 CFU/g< 10 CFU/g
JałowośćUSP <71>, filtracja membranowa, podłoża z tioglikolanu płynnego i trawienia sojowo-białkowego, 14 dni w temperaturze 22,5 °C i 32,5 °CBrak wzrostuBrak wzrostu w obu podłożach po 14 dniach
Przydatność metody (działanie bakteriostatyczne i grzybostatyczne) potwierdzona na tej zrekonstytuowanej matrycy przed badaniem
Badanie endotoksyn i sterylność to osobne kwestie. Materiał może być sterylny i nadal zawierać endotoksyny, dlatego podaje się oba wyniki.
Niezależne potwierdzenie
LaboratoriumJanoshik Analytical
RolaNiezależne potwierdzenie, bez interesu handlowego w wyniku
Nasze odniesienie krzyżoweLZ-IND-261003-657
Odniesienie próbkiLZ-SLU-261003
Zakres niezależnych badańCzystość chromatograficzna, identyfikacja metodą spektrometrii mas
WynikNiezależny wynik zgadza się z wewnętrznym wynikiem wydania w granicach podanej powtarzalności metody
LZ-IND-… to nasze wewnętrzne oznaczenie raportu niezależnego dla tej partii, w naszej własnej przestrzeni kontroli dokumentów. Nie jest to numer raportu laboratorium, który należy do niego i jest podany na jego własnym dokumencie.
Kontrola produkcji i dokumentacji
Odniesienie do miejsca produkcjiLZ-SITE-01
Zakres obiektuSynteza na fazie stałej i w roztworze, oczyszczanie, liofilizacja, napełnianie i zwalnianie partii
System jakościDziałamy w ramach systemu jakości opublikowanego na /quality-system, odniesienie GMP LZ-GMP-MAN
Przygotowane przezAnalityk Kontroli Jakości
Przejrzane przezKierownik Kontroli Jakości
Zatwierdzone przezDyrektor ds. Zapewnienia Jakości
Rewizja dokumentu1
Status wydaniaWYDANY
Wydano zgodnie ze specyfikacją ustaloną dla tego związku, per LZ-SOP-QC-01. Podpisy są przechowywane w kontrolowanym rejestrze; role są publikowane zamiast nazwisk.
Obiekt jest identyfikowany przez nasze własne odniesienie kontrolne. Lokalizacje obiektów nie są publikowane na tej stronie, dla żadnego obiektu.
Przechowywanie i stabilność
Krótkoterminowe:Temperatura pokojowa (15–25°C), w stanie suchym, do 6 miesięcy
Długoterminowy:−20°C (zamrożone), w stanie suchym, 36 miesięcy
W roztworze:DMSO, roztwór podstawowy w temperaturze −20°C, do 3 miesięcy
Obsługa:Chronić przed światłem i wilgocią
Przygotowanie do badań:DMSO (roztwór podstawowy 10 mM) lub etanol
Autoryzacja i podpis
Przygotował(a): Analityk Kontroli Jakości
Analityk Kontroli Jakości
Dział Badawczy LyzeLabs
Zatwierdził: Dyrektor ds. Jakości
Dyrektor ds. Zapewnienia Jakości
Dział Badawczy LyzeLabs
Niezależnie potwierdzone przez
Niezależne laboratorium analityczne
Janoshik Analytical
AUTORYZOWANY CYFROWO · 20 października 2026
Regulatory Declarations & Limitations

I. Deklaracja badań analitycznych

Wszystkie dane analityczne przedstawione w tym Certyfikacie analizy zostały wygenerowane przy użyciu zwalidowanych wewnętrznych procedur analitycznych przeprowadzonych zgodnie z protokołami kontroli jakości GMP w obiektach Działu Badawczego LyzeLabs i niezależnie potwierdzone przez analizę strony trzeciej. Wyniki dotyczą numeru partii wskazanego w niniejszym dokumencie i stanowią analizę pojedynczej partii. Partia nie jest zwalniana wyłącznie na podstawie analizy wewnętrznej: przed zwolnieniem uzyskuje się niezależne potwierdzenie i publikuje się je wraz z niniejszym certyfikatem. Dokument ten nie stanowi zgłoszenia regulacyjnego ani certyfikacji ustawowej.

II. Wyłącznie do badań laboratoryjnych

Związek ten jest dostarczany wyłącznie jako analityczny wzorzec referencyjny do celów badań laboratoryjnych i naukowych in vitro. Nie jest przeznaczony do podawania ludziom ani zwierzętom, do zastosowań terapeutycznych, badań klinicznych, procedur diagnostycznych ani żadnych regulowanych zastosowań medycznych i nie wolno go do tych celów używać. LyzeLabs nie składa żadnych oświadczeń co do bezpieczeństwa, skuteczności terapeutycznej ani przydatności do jakiegokolwiek celu poza analitycznymi badaniami in vitro.

III. Zgodność jurysdykcyjna

Nabywca ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność prawną za zapewnienie zgodności ze wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa, ustawami, rozporządzeniami oraz wymogami instytucjonalnymi dotyczącymi nabycia, przywozu, wywozu, posiadania, przechowywania, obchodzenia się i używania tego związku badawczego w swojej jurysdykcji. LyzeLabs nie udziela żadnej gwarancji co do legalności tego związku w jakiejkolwiek konkretnej jurysdykcji.

IV. Integralność dokumentu

Niniejszy certyfikat jest publikowany w całości i może być swobodnie powielany i cytowany pod warunkiem, że jest powielany bez zmian i w całości. Jest ważny wyłącznie w swojej oryginalnej, niezmodyfikowanej formie: jakakolwiek zmiana, dodanie lub usunięcie treści powoduje nieważność niniejszego dokumentu. Wiążąca kopia to ta opublikowana na stronie lyzelabs.com/coa.

V. Ograniczenie odpowiedzialności

Lyze Labs w sposób wyraźny wyłącza wszelkie gwarancje, wyraźne lub dorozumiane, dotyczące towarów i danych opisanych w niniejszym dokumencie, w tym między innymi dorozumianych gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu. W żadnym wypadku Lyze Labs, jego dyrektorzy, członkowie zarządu, pracownicy ani podmioty powiązane nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody pośrednie, przypadkowe, wtórne, karne lub szczególne wynikające z używania, niewłaściwego używania lub niemożności korzystania z tego związku lub polegania na niniejszym dokumencie.

LYZE LABS
lyzelabs.com · support@lyzelabs.com
WYDANY
Strona 1 z 1