Gratis verzending met tracking
LYZE LABS

GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK) Analysecertificaat

Bronbatch LZ-GLOW-261002 · certificaat LZ-COA-GLOW-261006 · geanalyseerd 18 oktober 2026

Dit certificaat van analyse heeft betrekking op partij LZ-GLOW-261002 van GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK), vervaardigd op 2 oktober 2026 en geanalyseerd op 18 oktober 2026. Dit is een co-formulering van 3 componenten: TB-500, BPC-157, GHK-Cu. Elk wordt geanalyseerd tegen zijn eigen referentiestandaard, en het hoofdcijfer van 99.21% is de LAAGSTE zuiverheid van één component, geen cijfer voor het mengsel. De batch is vrijgegeven op 21 oktober 2026 en onafhankelijk bevestigd door Janoshik Analytical, werkend volgens ISO/IEC 17025:2017. Elk cijfer hieronder is specifiek voor deze batch.

Onze enige website is lyzelabs.com, ons enige WhatsApp-nummer is +1 307 256 7576 en ons enige e-mailadres is support@lyzelabs.com. Iedereen anders die onze naam gebruikt of u deze pagina stuurt, is niet Lyze Labs.

Toepasbaarheid van batch en certificaat

Dit certificaat van analyse is specifiek van toepassing op bronpartij LZ-GLOW-261002 van GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK). Alle GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK) flaconsterktes die onder deze batch worden aangeboden (70 mg) zijn gevuld uit dezelfde hierboven geïdentificeerde bronbatch. Het certificaat rapporteert daarom de analytische resultaten voor die bronpartij en is geen algemeen of productbreed certificaat. Elke flacon die uit bronbatch LZ-GLOW-261002 is gevuld, is via onze vul- en verpakkingsregistratie naar die batch te herleiden. Als een volgende bronpartij wordt geïntroduceerd, krijgt deze een aparte batchidentificatie en aparte analytische documentatie.

Sterktes gevuld uit batch LZ-GLOW-261002

  • 70mg

Hoe één batch elke sterkte wordt

  1. 1Bronbatch: één syntheselot
  2. 2QC getest: geanalyseerd als batch, vóór het vullen
  3. 3Vrijgegeven: doorstond de specificatie
  4. 4Ingevuld: in elke sterkte die onder de batch wordt aangeboden
  5. 5Afgevulde injectieflacons: elke lot traceerbaar tot de bronbatch

Batchgeschiedenis

Bronbatches van GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK), huidige batch eerst
BronbatchCertificaatZuiverheidStatus
LZ-GLOW-261002LZ-COA-GLOW-26100699.21%Momenteel verzonden
LZ-GLOW-260915LZ-COA-GLOW-26091999.18%Vervangen op 17 oktober 2026
LZ-GLOW-260910LZ-COA-GLOW-26091499.41%Vervangen op 15 september 2026
LZ-GLOW-260825LZ-COA-GLOW-26082999.54%Vervangen op 10 september 2026
LZ-GLOW-260805LZ-COA-GLOW-26080999.31%Vervangen op 25 augustus 2026

Open het losse certificaatdocument·Bekijk GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK) productpagina·Alle batchresultaten

LYZE LABS™
Onderzoeksafdeling · Kwaliteitscontrole
ANALYSECERTIFICAAT
Analytische referentiestandaard
Certificaatnr.LZ-COA-GLOW-261006
Partij / Batchnr.LZ-GLOW-261002
Vervaardigingsdatum2 oktober 2026
analysedatum18 oktober 2026
Uitgiftedatum21 oktober 2026
VervaldatumOctober 2028
DocumentstatusVRIJGEGEVEN
Productinformatie
ProductnaamGLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK)
CataloguscodeLZ-GLOW-10MG
CAS-nummer77591-33-4 / 137525-51-0 / 49557-75-7
MolecuulgewichtBlend (3 components)
HPLC-reinheid99.21%
UiterlijkWit tot lichtblauw gevriesdroogd poeder
AnalyseomvangPartijniveau-analyse (alle varianten)
Beschrijving: GLOW Healing Blend is een synergetische peptideformulering met drie componenten, die TB-500 (Thymosine Beta-4-fragment), BPC-157 (Body Protection Compound) en GHK-Cu (kopertripeptide) combineert. Ontworpen voor onderzoek naar complementaire mechanismen. Uitsluitend geleverd als referentiestandaard voor onderzoek.
Testresultaten en specificaties
TestparameterAnalysemethodeSpecificatieResultaatStatus
Zuiverheid (TB-500)RP-HPLC (C18, 220 nm)≥98.0%99.26%GOEDGEKEURD
Zuiverheid (BPC-157)RP-HPLC (C18, 220 nm)≥98.0%99.21%GOEDGEKEURD
Zuiverheid (GHK-Cu)RP-HPLC (C18, 220 nm)≥98.0%99.45%GOEDGEKEURD
WatergehalteKarl Fischer-titratie (KF)≤10.0%4.65%GOEDGEKEURD
Bacteriële endotoxinenLimulusamebocytenlysaat (LAL)<1.0 EU/mg<0.1 EU/mgGOEDGEKEURD
Gerelateerde stoffenRP-HPLC (elke individuele onzuiverheid)≤2.0%0.37%GOEDGEKEURD
RestoplosmiddelenHeadspace GC-FID (USP <467>)Acetonitril ≤ 410 ppm; dichloormethaan ≤ 600 ppm; methanol ≤ 3000 ppm (ICH Q3C)ConformGOEDGEKEURD
Elementaire onzuiverhedenICP-MS (USP <232>/<233>)Pb ≤ 5, Cd ≤ 2, As ≤ 15, Hg ≤ 3 µg/dag (ICH Q3D, parenteraal)ConformGOEDGEKEURD
Microbiële limietenUSP <61> / <62>TAMC ≤ 100 KVE/g; TYMC ≤ 10 KVE/g; afwezigheid van gespecificeerde organismenConformGOEDGEKEURD
HPLC-chromatogram: zuiverheidsprofielC18 · 0.1% TFA/ACN · 1.0 mL/min · λ=220nm
HPLC-chromatogram, GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK), partij LZ-GLOW-261002, 99.21% zuiverheidReversed-phase HPLC-trace. Enkele dominante piek bij retentietijd 5.2 minuten, 99.21 procent van het totale piekoppervlak.05101520253002505007501000mAURetention Time (minutes)5.2 min99.21%
Enkele dominante piek bij Rt = 5.2 min · Opp.% = 99.21% · Grootste enkele onzuiverheid 0.37%
Monsteridentificatie en bewijs van bewaring
MonsteridentificatieSMP-261002-223
Ontvangen op2 oktober 2026
Ontvangen vanProductie, als de vrijgegeven bronbatch na synthese, zuivering en lyofilisatie, vóór het vullen
Gepresenteerd als2 verzegelde monsters genomen uit de gehomogeniseerde bronpartij
Conditie bij ontvangstZegels intact, sluitingen onbeschadigd, inhoud vrij van zichtbare verkleuring of vreemde deeltjes
Opslag bij ontvangst-20 °C, gedroogd, beschermd tegen licht
Getest tussen2 oktober 2026 - 18 oktober 2026
Bewaard monsterEén verzegelde eenheid bewaard onder de bovengenoemde opslagomstandigheden gedurende 24 maanden vanaf de productiedatum, volgens LZ-SOP-QA-12
Het monster wordt bij ontvangst geregistreerd, bewaard in de gecontroleerde monsteropslag en vrijgegeven aan elke analist aan de hand van de geregistreerde monsteridentificatie. Overdrachten worden vastgelegd volgens LZ-SOP-QC-01.
Chromatografische methode en systeemgeschiktheid
TechniekOmgekeerde-fase ion-paar HPLC
KolomC18, 250 x 4.6 mm, 5 µm, 100 Å
Kolomtemperatuur30 °C
Mobiele fase A10 mM natriumhexaansulfonaat met 0,1% fosforzuur in water
Mobiele fase BAcetonitril
Gradiënt5% tot 80% B over 25 min, 5 min opnieuw equilibreren
Stroomsnelheid1.0 mL/min
DetectieUV 220 nm (diode array 190 tot 400 nm)
Injectie10 µL
Looptijd35 min
OplosmiddelMobiele fase A / acetonitril (90:10)
Geschiktheid van het systeemVereisteResultaat
Tailingfactor, hoofdpiek≤ 2.01.20
Theoretische platen, hoofdpiek≥ 2,00015,846
Resolutie, dichtst bij elkaar eluerend paar≥ 2.03.5
Injectieherhaalbaarheid, %RSD (n = 6)≤ 2.0%0.29%
Recovery van referentiestandaard98,0 tot 102,0%99.7%
Peakintegratie
PiekRT (min)RRTOppervlakte (µV·s)Oppervlakte %Toewijzing
14.290.8210,2010.37Verwante stof
24.760.916,6170.24Verwante stof
35.201.002,735,21499.21Beperkende component
45.591.074,9630.18Verwante stof
Totaal oppervlak 2,756,994 µV·sTotaal oppervlak verantwoord 100.00%
Oppervlaktenormalisatie voor de beperkende component zoals weergegeven. Elke component wordt in de resultatentabel geanalyseerd tegen zijn eigen referentiestandaard; pieken onder 0,05% van het totale oppervlak zijn uitgesloten.
Orthogonale identiteitsbevestiging
TestMethodeVereisteResultaat
Componentidentiteit door co-elutieRP-HPLC-co-injectie tegen elke component-referentiestandaardElk onderdeel co-elueert met zijn referentiestandaard; geen niet-toegewezen piek boven 0,5%Every declared component co-eluted with its reference standard
De vermelde zuiverheid van een mengsel zegt niets over welke componenten aanwezig zijn, dus elke component wordt bevestigd tegenover zijn eigen referentiestandaard.
Componentanalyse en mengverhouding
Bedoelde aandelen worden berekend uit de samenstelling die op de productpagina is vermeld, dus het certificaat en het product kunnen geen verschillende formuleringen vermelden. RP-HPLC tegen individuele referentiestandaarden, met identiteit bevestigd door LC-MS voor elke component.
ComponentGedeclareerdBedoeldGemetenAcceptatieZuiverheidIdentiteit
TB-500 (Thymosine Beta-4)10 mg14.3% w/w14.4% w/w13,6 tot 15,0% w/w99.26%[M+5H]⁵⁺ = 993.70 ± 0.5, waargenomen 993.70
BPC-157 (Body Protection Compound)10 mg14.3% w/w14.5% w/w13,6 tot 15,0% w/w99.21%[M+2H]²⁺ = 710.78 ± 0.5, waargenomen 710.78
GHK-Cu (koperpeptide)50 mg71.4% w/w71.2% w/w67.9 tot 75.0% w/w99.45%[M+H]⁺ = 404.12 ± 0.5, waargenomen 404.12
De hoofdzuiverheid op dit certificaat is de laagste enkelvoudige componentzuiverheid. Het is geen component-voor-componentcijfer en mag niet als zodanig worden gelezen; de zuiverheid van elke component staat in de bovenstaande tabel.
Consistentie van batch tot batch
PartijCertificaatVervaardigdGeanalyseerdZuiverheidWaterEndotoxineBeschikking
LZ-GLOW-261002 (deze partij)LZ-COA-GLOW-2610062 oktober 202618 oktober 202699.21%4.65%<0.1 EU/mgVrijgegeven
LZ-GLOW-260915LZ-COA-GLOW-26091915 september 202616 september 202699.18%4.28%<0.1 EU/mgVrijgegeven, vervangen 17 oktober 2026
LZ-GLOW-260910LZ-COA-GLOW-26091410 september 202611 september 202699.41%5.04%<0.1 EU/mgVrijgegeven, vervangen 15 september 2026
Zuiverheidsbereik 99.18% to 99.41%,0.23 procentpunten over 3 partijen,Tegen ≥98.0%
Elke partij in deze tabel is geanalyseerd op een eigen monster, met dezelfde methode en tegen dezelfde specificatie. De meest recente rij is de partij waarop dit certificaat betrekking heeft. De identiteit werd op elke partij bevestigd met dezelfde primaire en orthogonale methoden als hierboven beschreven, zonder niet-toegewezen piek boven de rapportagedrempel op een van deze methoden.
Restoplosmiddelen
OplosmiddelKlasseLimietResultaatLOQ
AcetonitrilKlasse 2410 ppm69 ppm10 ppm
DichloormethaanKlasse 2600 ppm62 ppm10 ppm
N,N-dimethylformamideKlasse 2880 ppm168 ppm10 ppm
MethanolKlasse 23,000 ppm< 50 ppm50 ppm
Di-ethyletherKlasse 35,000 ppm1501 ppm50 ppm
PiperidineEigen beheer100 ppm11 ppm5 ppm
Headspace-gaschromatografie met vlamionisatiedetectie, USP <467>. Limieten zijn ICH Q3C Optie 1 concentratielimieten, die uitgaan van een maximale dagelijkse inname van 10 g.
Elementaire onzuiverheden
ElementKlasseLimietResultaatLOQ
Cadmium (Cd)Klasse 10.20 ppm0.05 ppm0.05 ppm
Lood (Pb)Klasse 10.50 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Arseen (As)Klasse 11.50 ppm0.20 ppm0.10 ppm
Kwik (Hg)Klasse 10.30 ppm0.11 ppm0.05 ppm
Kobalt (Co)Klasse 2A0.50 ppm0.10 ppm0.05 ppm
Nikkel (Ni)Klasse 2A2.00 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Vanadium (V)Klasse 2A1.00 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Massaspectrometrie met inductief gekoppeld plasma, USP <233>, na microgolfdestructie in gesloten vat. Limieten zijn ICH Q3D Optie 1 concentratielimieten voor de parenterale route, afgeleid van de toegestane dagelijkse blootstelling en een inname van 10 g/dag.
Microbiologisch onderzoek
TestMethodeLimietResultaat
Totaal aeroob kiemgetal (TAMC)USP <61>, membraanfiltratie≤ 100 CFU/g< 10 CFU/g
Totaal aantal gisten en schimmels (TYMC)USP <61>, membraanfiltratie≤ 10 CFU/g< 10 CFU/g
Escherichia coliUSP <62>Afwezig in 1 gAfwezig
Staphylococcus aureusUSP <62>Afwezig in 1 gAfwezig
Pseudomonas aeruginosaUSP <62>Afwezig in 1 gAfwezig
Salmonella-soortenUSP <62>Afwezig in 10 gAfwezig
Gal-tolerante gramnegatieve bacteriënUSP <62>≤ 10 CFU/g< 10 CFU/g
SteriliteitMembraanfiltratie volgens USP <71>, vloeibaar thioglycolaatmedium en soja-caseïne-digestiemedium, 14 dagen bij 22,5 °C en 32,5 °CGeen groeiGeen groei in beide media na 14 dagen
Geschiktheid van de methode (bacteriostase en fungistase) bevestigd op dit gereconstitueerde matrix vóór het testen
Endotoxinetesten en steriliteit zijn twee verschillende zaken. Een materiaal kan steriel zijn en toch endotoxinen bevatten, dus beide worden gerapporteerd.
Onafhankelijke Bevestiging
LaboratoriumJanoshik Analytical
RolOnafhankelijke bevestiging, zonder commercieel belang bij het resultaat
Onze kruisverwijzingLZ-IND-261002-457
MonsterreferentieLZ-GLOW-261002
Omvang van onafhankelijk testenChromatografische zuiverheid via RP-HPLC, identiteit via LC-MS/MS, bacteriële endotoxinen
ResultaatHet onafhankelijke resultaat komt overeen met het interne vrijgavresultaat binnen de door de methode vermelde herhaalbaarheid
LZ-IND-… is onze eigen verwijzing voor het onafhankelijke rapport over deze partij, in onze eigen documentbeheersruimte. Het is niet het rapportnummer van het laboratorium, dat aan hen toebehoort en op hun eigen document wordt vermeld.
Productie en documentcontrole
Referentie productielocatieLZ-SITE-01
LocatieomvangVaste-fase- en oplossingsfasesynthese, zuivering, vriesdrogen, vullen en batchvrijgave
KwaliteitssysteemGeëxploiteerd onder het kwaliteitssysteem dat is gepubliceerd op /quality-system, GMP-referentie LZ-GMP-MAN
Opgesteld doorAnalist kwaliteitscontrole
Beoordeeld doorKwaliteitscontrolevisie
Goedgekeurd doorDirecteur kwaliteitsborging
Documentrevisie1
VrijgavestatusVRIJGEGEVEN
Vrijgegeven volgens de specificatie die voor deze verbinding is vastgesteld, per LZ-SOP-QC-01. Handtekeningen worden bewaard in het gecontroleerde dossier; rollen worden gepubliceerd in plaats van namen.
De locatie wordt geïdentificeerd aan de hand van onze eigen gecontroleerde referentie. Faciliteitslocaties worden niet op deze site gepubliceerd, voor geen enkele locatie.
Opslag en stabiliteit
Korte termijn:2–8°C (gekoeld), tot 4 weken
Langetermijn:−20°C (bevroren), gevriesdroogd, 24 maanden
Gereconstitueerd:−80°C, tot 3 maanden; vermijd vries-dooicycli
Hantering:Beschermen tegen licht en vocht; op ijs werken
Reconstitutie:Bacteriostatisch water of 0,9% NaCl
Autorisatie en ondertekening
Opgesteld door: QC-analist
Analist kwaliteitscontrole
LyzeLabs Research Division
Goedgekeurd door: kwaliteitsdirecteur
Directeur kwaliteitsborging
LyzeLabs Research Division
Onafhankelijk bevestigd door
Onafhankelijk analytisch laboratorium
Janoshik Analytical
DIGITAAL GEAUTORISEERD · 21 oktober 2026
Regulatory Declarations & Limitations

I. Verklaring van analytisch onderzoek

Alle analytische gegevens in dit analysecertificaat zijn gegenereerd met behulp van gevalideerde interne analysemethoden, uitgevoerd onder GMP-kwaliteitscontroleprotocollen binnen de faciliteiten van de onderzoeksafdeling van LyzeLabs, en onafhankelijk bevestigd door analyse door derden. De resultaten zijn specifiek voor het hierin vermelde partijnummer en vertegenwoordigen een analyse van één partij. De partij wordt niet uitsluitend vrijgegeven op basis van interne analyse: onafhankelijke bevestiging wordt verkregen vóór vrijgave en gepubliceerd naast dit certificaat. Dit document vormt geen wettelijke indiening of wettelijke certificering.

II. Uitsluitend voor onderzoek

Dit product wordt uitsluitend geleverd als analytische referentiestandaard voor in vitro laboratorium- en onderzoeksdoeleinden. Het is niet bedoeld voor en mag niet worden gebruikt voor toediening aan mensen of dieren, therapeutische toepassingen, klinische proeven, diagnostische procedures of enige gereguleerde medische toepassing. LyzeLabs doet geen uitspraken over de veiligheid, therapeutische werkzaamheid of geschiktheid voor enig ander doel dan in vitro analytisch onderzoek.

III. Naleving van wet- en regelgeving per rechtsgebied

De koper aanvaardt de volledige en uitsluitende wettelijke verantwoordelijkheid voor het naleven van alle toepasselijke wetten, statuten, regelgevingen en institutionele vereisten die het verkrijgen, importeren, exporteren, bezitten, opslaan, hanteren en gebruiken van dit onderzoeksproduct in hun rechtsgebied regelen. LyzeLabs geeft geen garantie met betrekking tot de legaliteit van dit product in enig specifiek rechtsgebied.

IV. Documentintegriteit

Dit certificaat wordt volledig gepubliceerd en mag vrij worden gereproduceerd en geciteerd, mits het ongewijzigd en in zijn geheel wordt gereproduceerd. Het is alleen geldig in de oorspronkelijke ongewijzigde vorm: elke wijziging, toevoeging of verwijdering van inhoud maakt dit document nietig. Het gezaghebbende exemplaar is het exemplaar dat is gepubliceerd op lyzelabs.com/coa.

V. Beperking van aansprakelijkheid

Lyze Labs wijst uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, van de hand met betrekking tot de hierin beschreven goederen en gegevens, met inbegrip van maar niet beperkt tot impliciete garanties van verhandelbaarheid of geschiktheid voor een bepaald doel. In geen geval zijn Lyze Labs, haar bestuurders, functionarissen, werknemers of gelieerde partijen aansprakelijk voor enige indirecte, incidentele, gevolg-, punitieve of bijzondere schade die voortvloeit uit het gebruik, verkeerd gebruik of het onvermogen om dit product te gebruiken, of uit het vertrouwen op dit document.

LYZE LABS
lyzelabs.com · support@lyzelabs.com
VRIJGEGEVEN
Pagina 1 van 1