Безкоштовна доставка з відстеженням
LYZE LABS

Сертифікат аналізу GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK)

Партія джерела LZ-GLOW-261002 · сертифікат LZ-COA-GLOW-261006 · проаналізовано 18 жовтня 2026 р.

Цей сертифікат аналізу охоплює партію LZ-GLOW-261002 препарату GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK), виготовлену 2 жовтня 2026 р. та проаналізовану 18 жовтня 2026 р.. Це комбінований препарат з 3 компонентів: TB-500, BPC-157, GHK-Cu. Кожен аналізується за власним еталонним стандартом, і головний показник 99.21% є НАЙНИЖЧИМ показником чистоти окремого компонента, а не показником для суміші. Партію випущено 21 жовтня 2026 р. та незалежно підтверджено Janoshik Analytical, яка працює згідно з ISO/IEC 17025:2017. Кожен показник нижче є специфічним для цієї партії.

У нас лише один сайт, lyzelabs.com, один WhatsApp, +1 307 256 7576, і одна адреса електронної пошти, support@lyzelabs.com. Усі інші, хто використовує нашу назву або надсилає вам цю сторінку, не мають стосунку до Lyze Labs.

Застосовність партій і сертифікатів

Цей сертифікат аналізу застосовується конкретно до вихідної партії LZ-GLOW-261002 продукту GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK). Усі флакони GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK), що пропонуються в цій партії (70 mg), були заповнені з тієї ж вихідної партії, зазначеної вище. Сертифікат, таким чином, повідомляє аналітичні результати для цієї партії джерела і не є загальним або продуктовим сертифікатом. Кожен флакон, наповнений з вихідної партії LZ-GLOW-261002, простежується до неї за нашими записами про розлив і пакування. Якщо вводиться наступна партія джерела, вона отримує окремий ідентифікатор партії та окрему аналітичну документацію.

Дозування заповнено з партії LZ-GLOW-261002

  • 70mg

Як одна партія стає кожною дозуванням

  1. 1Партія джерела: один синтетичний лот
  2. 2Перевірено ВКХ: проаналізовано як партію, до будь-якого наповнення
  3. 3Випущено: відповідає специфікації
  4. 4Заповнено: у кожну концентрацію, що пропонується в межах партії
  5. 5Готові флакони: кожна партія простежується до вихідної серії

Історія партій

Партії джерела GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK), спочатку поточна партія
Партія джерелаСертифікатЧистотаСтатус
LZ-GLOW-261002LZ-COA-GLOW-26100699.21%Зараз відправляється
LZ-GLOW-260915LZ-COA-GLOW-26091999.18%Замінено 17 жовтня 2026 р.
LZ-GLOW-260910LZ-COA-GLOW-26091499.41%Замінено 15 вересня 2026 р.
LZ-GLOW-260825LZ-COA-GLOW-26082999.54%Замінено 10 вересня 2026 р.
LZ-GLOW-260805LZ-COA-GLOW-26080999.31%Замінено 25 серпня 2026 р.

Відкрити окремий документ сертифіката·Переглянути сторінку продукту GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK)·Усі результати партії

LYZE LABS™
Дослідницький відділ · Контроль якості
СЕРТИФІКАТ АНАЛІЗУ
Аналітичний стандартний зразок
№ сертифікатаLZ-COA-GLOW-261006
Партія / № партіїLZ-GLOW-261002
Дата виготовлення2 жовтня 2026 р.
Дата аналізу18 жовтня 2026 р.
Дата видачі21 жовтня 2026 р.
Термін придатностіOctober 2028
Статус документаВИПУЩЕНО
Інформація про продукт
Назва продуктуGLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK)
Код каталогуLZ-GLOW-10MG
Номер CAS77591-33-4 / 137525-51-0 / 49557-75-7
Молекулярна масаBlend (3 components)
Чистота за ВЕРХ99.21%
Зовнішній виглядБілий до злегка блакитного ліофілізований порошок
Обсяг аналізуАналіз на рівні партії (усі варіанти)
Опис: GLOW Healing Blend – це трикомпонентна синергічна пептидна композиція, що поєднує TB-500 (фрагмент тимозину бета-4), BPC-157 (Body Protection Compound) та GHK-Cu (мідний трипептид). Призначений для дослідження взаємодоповнюючих механізмів. Постачається лише як еталонний стандарт для досліджень.
Результати тестувань та специфікації
Параметр тестуМетод аналізуСпецифікаціяРезультатСтатус
Чистота (TB-500)RP-HPLC (C18, 220 нм)≥98.0%99.26%ПРОЙДЕНО
Чистота (BPC-157)RP-HPLC (C18, 220 нм)≥98.0%99.21%ПРОЙДЕНО
Чистота (GHK-Cu)RP-HPLC (C18, 220 нм)≥98.0%99.45%ПРОЙДЕНО
Вміст водиТитрування за Карлом Фішером (KF)≤10.0%4.65%ПРОЙДЕНО
Бактеріальні ендотоксиниЛімул-амебоцитарний лізат (LAL)<1.0 EU/mg<0.1 EU/mgПРОЙДЕНО
Супутні речовиниRP-HPLC (будь-яка окрема домішка)≤2.0%0.37%ПРОЙДЕНО
Залишкові розчинникиГазорідинна хроматографія з парофазним введенням (USP <467>)Ацетонітрил ≤ 410 ppm; дихлорметан ≤ 600 ppm; метанол ≤ 3000 ppm (ICH Q3C)ВідповідаєПРОЙДЕНО
Елементні домішкиІЧП-МС (USP <232>/<233>)Pb ≤ 5, Cd ≤ 2, As ≤ 15, Hg ≤ 3 мкг/день (ICH Q3D, парентерально)ВідповідаєПРОЙДЕНО
Мікробні межіUSP <61> / <62>TAMC ≤ 100 КУО/г; TYMC ≤ 10 КУО/г; відсутність зазначених мікроорганізмівВідповідаєПРОЙДЕНО
Хроматограма ВЕРХ: профіль чистотиC18 · 0.1% TFA/ACN · 1.0 mL/min · λ=220nm
Хроматограма ВЕРХ, GLOW Healing Blend (TB+BPC+GHK), партія LZ-GLOW-261002, чистота 99.21%ВЕРХ-хроматограма з оберненою фазою. Єдиний домінуючий пік при часі утримання 5.2 хвилин, 99.21 відсотків загальної площі піків.05101520253002505007501000mAURetention Time (minutes)5.2 min99.21%
Єдиний домінуючий пік при Rt = 5.2 хв · Area% = 99.21% · Найбільша домішка 0.37%
Ідентифікація зразка та ланцюг зберігання
Ідентифікатор зразкаSMP-261002-223
Отримано2 жовтня 2026 р.
Отримано відВиробництво, як випущена вихідна партія після синтезу, очищення та ліофілізації, до наповнення
Форма випуску2 запечатаних зразків, відібраних з гомогенізованої вихідної партії
Стан при отриманніПломби цілі, закриття непошкоджені, вміст без видимих змін кольору або сторонніх домішок
Зберігання після отримання-20 °C, у сухому вигляді, захищено від світла
Перевірено між2 жовтня 2026 р. - 18 жовтня 2026 р.
Збережений зразокОдин запечатаний блок, збережений за вказаних вище умов зберігання протягом 24 місяців від дати виробництва, згідно з LZ-SOP-QA-12
Зразок реєструється при отриманні, зберігається в контрольованому сховищі зразків і передається кожному аналітику під ідентифікатором зареєстрованого зразка. Передачі зберігання фіксуються відповідно до LZ-SOP-QC-01.
Хроматографічний метод та придатність системи
МетодВисокоефективна рідинна хроматографія зі зворотно-фазовою іоно-парною хроматографією
КолонкаC18, 250 x 4.6 mm, 5 µm, 100 Å
Температура колонки30 °C
Рухома фаза A10 mM натрію гексансульфонат з 0.1% фосфорною кислотою у воді
Рухома фаза BАцетонітрил
Градієнт5% до 80% B за 25 хв, повторне врівноваження 5 хв
Швидкість потоку1.0 mL/min
ВиявленняУФ 220 нм (діодна матриця від 190 до 400 нм)
Ін'єкція10 µL
Час виконання35 min
РозчинникРухома фаза A / ацетонітрил (90:10)
Придатність системиВимогаРезультат
Коефіцієнт хвоста, основний пік≤ 2.01.20
Теоретичні тарілки, основний пік≥ 2,00015,846
Роздільна здатність, найближча пара, що елююється≥ 2.03.5
Відтворюваність ін'єкцій, %RSD (n = 6)≤ 2.0%0.29%
Відновлення еталонного стандарту98.0–102.0%99.7%
Інтеграція піків
ПікRT (хв)RRTПлоща (мкВ·с)Площа, %Призначення
14.290.8210,2010.37Супутня речовина
24.760.916,6170.24Супутня речовина
35.201.002,735,21499.21Обмежувальний компонент
45.591.074,9630.18Супутня речовина
Загальна площа 2,756,994 µV·sЗагальна площа врахована 100.00%
Показано нормалізацію площі для граничного компонента. Кожен компонент аналізується за власним стандартним зразком у таблиці результатів; піки нижче 0.05% загальної площі виключаються.
Підтвердження ідентичності за ортогональними методами
ТестМетодВимогаРезультат
Ідентичність компонента за ко-елюцієюRP-HPLC спільне введення зі стандартним зразком кожного компонентаКожен компонент співпадає за часом утримання зі своїм стандартним зразком; жодного невідповідного піку вище 0,5%Every declared component co-eluted with its reference standard
Заявлена чистота суміші нічого не говорить про те, які компоненти присутні, тому кожен підтверджується за допомогою власного стандартного зразка.
Аналіз компонентів і співвідношення суміші
Зазначені частки розраховуються зі складу, вказаного на сторінці продукту, тому сертифікат і продукт не можуть містити різні формулювання. RP-HPLC проти індивідуальних стандартних зразків, з підтвердженням ідентичності методом LC-MS для кожного компонента.
КомпонентЗаявленоПризначенняВиміряноПрийнятністьЧистотаІдентичність
TB-500 (тимозин бета-4)10 mg14.3% w/w14.4% w/w13.6 to 15.0% w/w99.26%[M+5H]⁵⁺ = 993.70 ± 0.5, спостережено 993.70
BPC-157 (Body Protection Compound)10 mg14.3% w/w14.5% w/w13.6 to 15.0% w/w99.21%[M+2H]²⁺ = 710.78 ± 0.5, спостережено 710.78
GHK-Cu (мідний пептид, Copper Peptide)50 mg71.4% w/w71.2% w/w67.9 до 75.0% мас./мас.99.45%[M+H]⁺ = 404.12 ± 0.5, спостережено 404.12
Заявлена чистота в цьому сертифікаті є найнижчою чистотою окремого компонента. Це не показник по кожному компоненту, і його не слід так сприймати; чистота кожного компонента наведена в таблиці вище.
Відповідність між партіями
ПартіяСертифікатВиготовленоПроаналізованоЧистотаВодаЕндотоксинРозподіл
LZ-GLOW-261002 (ця партія)LZ-COA-GLOW-2610062 жовтня 2026 р.18 жовтня 2026 р.99.21%4.65%<0.1 EU/mgВипущено
LZ-GLOW-260915LZ-COA-GLOW-26091915 вересня 2026 р.16 вересня 2026 р.99.18%4.28%<0.1 EU/mgВивільнено, замінено 17 жовтня 2026 р.
LZ-GLOW-260910LZ-COA-GLOW-26091410 вересня 2026 р.11 вересня 2026 р.99.41%5.04%<0.1 EU/mgВивільнено, замінено 15 вересня 2026 р.
Діапазон чистоти 99.18% to 99.41%,0.23 відсоткових пунктів у межах 3 партій,Проти ≥98.0%
Кожна партія в цій таблиці була проаналізована на власному зразку тим самим методом і за тією ж специфікацією. Останній рядок – це партія, на яку поширюється цей сертифікат. Ідентичність підтверджено на кожній партії тими самими первинними та ортогональними методами, описаними вище, без жодного невіднесеного піка вище порога звітності в жодному з них.
Залишкові розчинники
РозчинникКласМежаРезультатLOQ
АцетонітрилКлас 2410 ppm69 ppm10 ppm
ДихлорметанКлас 2600 ppm62 ppm10 ppm
N,N-диметилформамідКлас 2880 ppm168 ppm10 ppm
МетанолКлас 23,000 ppm< 50 ppm50 ppm
Діетиловий етерКлас 35,000 ppm1501 ppm50 ppm
ПіперидинВласне виробництво100 ppm11 ppm5 ppm
Газорідинна хроматографія з парофазним введенням та полуменево-іонізаційним детектуванням, USP <467>. Межі – це граничні концентрації ICH Q3C Варіант 1, які передбачають максимальне добове споживання 10 г.
Елементні домішки
ЕлементКласМежаРезультатLOQ
Кадмій (Cd)Клас 10.20 ppm0.05 ppm0.05 ppm
Свинець (Pb)Клас 10.50 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Арсен (As)Клас 11.50 ppm0.20 ppm0.10 ppm
Ртуть (Hg)Клас 10.30 ppm0.11 ppm0.05 ppm
Кобальт (Co)Клас 2A0.50 ppm0.10 ppm0.05 ppm
Нікель (Ni)Клас 2A2.00 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Ванадій (V)Клас 2A1.00 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Мас-спектрометрія з індуктивно зв'язаною плазмою, USP <233>, після мікрохвильового розкладання в закритій посудині. Межі – це граничні концентрації ICH Q3D Варіант 1 для парентерального шляху, розраховані з допустимого добового впливу та споживання 10 г/добу.
Мікробіологічні тести
ТестМетодМежаРезультат
Загальна кількість аеробних мікроорганізмів (TAMC)USP <61>, мембранна фільтрація≤ 100 CFU/g< 10 CFU/g
Сумарна кількість дріжджів і плісняви (TYMC)USP <61>, мембранна фільтрація≤ 10 CFU/g< 10 CFU/g
Escherichia coliUSP <62>Відсутній у 1 гВідсутній
Staphylococcus aureusUSP <62>Відсутній у 1 гВідсутній
Pseudomonas aeruginosaUSP <62>Відсутній у 1 гВідсутній
СальмонелаUSP <62>Відсутній у 10 гВідсутній
Жовчостійкі грамнегативні бактеріїUSP <62>≤ 10 CFU/g< 10 CFU/g
СтерильністьUSP <71>, мембранна фільтрація, тіогліколеве середовище та соєво-казейновий дигест, 14 днів при 22.5 °C та 32.5 °CРосту немаєРосту немає в жодному середовищі протягом 14 днів
Придатність методу (бактеріостаз і фунгістаз) підтверджено на цьому відновленому матриксі перед тестуванням
Тестування на ендотоксин і стерильність – це різні питання. Матеріал може бути стерильним і все одно містити ендотоксин, тому повідомляються обидва показники.
Незалежне підтвердження
ЛабораторіяJanoshik Analytical
РольНезалежне підтвердження, без комерційного інтересу в результаті
Наше перехресне посиланняLZ-IND-261002-457
Довідковий зразокLZ-GLOW-261002
Обсяг незалежних випробуваньХроматографічна чистота методом обернено-фазової ВЕРХ, ідентичність методом РХ-МС/МС, бактеріальні ендотоксини
РезультатНезалежний результат збігається з внутрішнім результатом випуску в межах заявленої повторюваності методу
LZ-IND-… – це наше власне перехресне посилання на незалежний звіт про цю партію в нашому просторі контролю документів. Це не номер звіту лабораторії, який належить їм і вказаний у їхньому власному документі.
Виробництво та контроль документації
Посилання на виробничий майданчикLZ-SITE-01
Обсяг об'єктаСинтез у твердій та рідкій фазі, очищення, ліофілізація, наповнення та випуск партій
Система якостіПрацює за системою якості, опублікованою на /quality-system, посилання на GMP: LZ-GMP-MAN
ПідготувавАналітик контролю якості
ПеревіреноКерівник відділу контролю якості
ЗатвердженоДиректор із забезпечення якості
Редакція документа1
Статус випускуВИПУЩЕНО
Випущено відповідно до специфікації, встановленої для цієї сполуки, згідно з LZ-SOP-QC-01. Підписи зберігаються в контрольованому записі; ролі публікуються замість імен.
Об'єкт ідентифікується нашим власним контрольованим еталоном. Розташування об'єктів не публікується на цьому сайті, для будь-якого об'єкта.
Зберігання та стабільність
Короткостроковий:2–8°C (холодильник), до 4 тижнів
Довгостроковий:−20°C (заморожено), у ліофілізованій формі, 24 місяці
Відновлений:−80°C, до 3 місяців; уникайте циклів заморожування-розморожування
Поводження:Захищати від світла та вологи; працювати на льоду
Відновлення:Бактеріостатична вода або 0.9% NaCl
Авторизація та підписання
Підготував: фахівець із контролю якості
Аналітик контролю якості
Дослідницький відділ LyzeLabs
Затверджено: директор із забезпечення якості
Директор із забезпечення якості
Дослідницький відділ LyzeLabs
Незалежно підтверджено
Стороння аналітична лабораторія
Janoshik Analytical
ЦИФРОВИЙ ПІДПИС · 21 жовтня 2026 р.
Regulatory Declarations & Limitations

I. Декларація аналітичних випробувань

Усі аналітичні дані, наведені в цьому Сертифікаті аналізу, були отримані за допомогою валідованих внутрішніх аналітичних процедур, проведених відповідно до протоколів контролю якості GMP на потужностях дослідницького підрозділу LyzeLabs, та незалежно підтверджені стороннім аналізом. Результати стосуються номера партії, зазначеного тут, і є аналізом однієї партії. Партія не випускається лише на основі внутрішнього аналізу: незалежне підтвердження отримується до випуску та публікується разом із цим сертифікатом. Цей документ не є регуляторною подачею або обов'язковою сертифікацією.

II. Тільки для лабораторних досліджень

Ця сполука постачається виключно як аналітичний стандарт для досліджень in vitro в лабораторних умовах. Вона не призначена для введення людині або тваринам, терапевтичного застосування, клінічних випробувань, діагностичних процедур або будь-якого регульованого медичного застосування, і не повинна використовуватися для таких цілей. LyzeLabs не робить жодних заяв щодо безпеки, терапевтичної ефективності або придатності для будь-якої мети, окрім аналітичних досліджень in vitro.

III. Відповідність юрисдикційним вимогам

Покупець несе повну та виключну юридичну відповідальність за забезпечення дотримання всіх застосовних законів, статутів, нормативних актів та інституційних вимог, що регулюють придбання, імпорт, експорт, володіння, зберігання, поводження та використання цієї дослідницької сполуки в їхній юрисдикції. LyzeLabs не надає жодних гарантій щодо законності цієї сполуки в будь-якій конкретній юрисдикції.

IV. Цілісність документа

Цей сертифікат публікується повністю і може відтворюватися та цитуватися вільно, за умови, що він відтворюється без змін і в повному обсязі. Він дійсний лише в оригінальній незміненій формі: будь-яка зміна, доповнення або видалення вмісту робить цей документ недійсним. Авторитетною копією є та, що опублікована на lyzelabs.com/coa.

V. Обмеження відповідальності

Lyze Labs прямо відмовляється від усіх гарантій, прямих чи опосередкованих, щодо товарів і даних, описаних тут, включно з, але не обмежуючись, опосередкованими гарантіями придатності для продажу або придатності для конкретної мети. Lyze Labs, її директори, посадові особи, працівники або афілійовані особи за жодних обставин не несуть відповідальності за будь-які непрямі, випадкові, опосередковані, штрафні або особливі збитки, що виникають внаслідок використання, неналежного використання або неможливості використання цієї сполуки чи покладання на цей документ.

LYZE LABS
lyzelabs.com · support@lyzelabs.com
ВИПУЩЕНО
Сторінка 1 з 1