Gratis verzending met tracking
LYZE LABS

Thymosin Alpha-1 Analysecertificaat

Bronbatch LZ-TA1-261001 · certificaat LZ-COA-TA1-261005 · geanalyseerd 16 oktober 2026

Dit certificaat van analyse heeft betrekking op partij LZ-TA1-261001 van Thymosin Alpha-1, vervaardigd op 1 oktober 2026 en geanalyseerd op 16 oktober 2026. Zuiverheid is 99.59% volgens RP-HPLC, tegen een specificatie van ≥99.0%. De identiteit werd bevestigd door massaspectrometrie bij 778.09, binnen de verwachte [M+4H]⁴⁺ = 778.09 ± 0.5. De batch is vrijgegeven op 18 oktober 2026 en onafhankelijk bevestigd door Janoshik Analytical, werkend volgens ISO/IEC 17025:2017. Elk cijfer hieronder is specifiek voor deze batch.

Onze enige website is lyzelabs.com, ons enige WhatsApp-nummer is +1 307 256 7576 en ons enige e-mailadres is support@lyzelabs.com. Iedereen anders die onze naam gebruikt of u deze pagina stuurt, is niet Lyze Labs.

Toepasbaarheid van batch en certificaat

Dit certificaat van analyse is specifiek van toepassing op bronpartij LZ-TA1-261001 van Thymosin Alpha-1. Alle Thymosin Alpha-1 flaconsterktes die onder deze batch worden aangeboden (5 mg and 10 mg) zijn gevuld uit dezelfde hierboven geïdentificeerde bronbatch. Het certificaat rapporteert daarom de analytische resultaten voor die bronpartij en is geen algemeen of productbreed certificaat. Elke flacon die uit bronbatch LZ-TA1-261001 is gevuld, is via onze vul- en verpakkingsregistratie naar die batch te herleiden. Als een volgende bronpartij wordt geïntroduceerd, krijgt deze een aparte batchidentificatie en aparte analytische documentatie.

Sterktes gevuld uit batch LZ-TA1-261001

  • 5mg
  • 10mg

Hoe één batch elke sterkte wordt

  1. 1Bronbatch: één syntheselot
  2. 2QC getest: geanalyseerd als batch, vóór het vullen
  3. 3Vrijgegeven: doorstond de specificatie
  4. 4Ingevuld: in elke sterkte die onder de batch wordt aangeboden
  5. 5Afgevulde injectieflacons: elke lot traceerbaar tot de bronbatch

Batchgeschiedenis

Bronbatches van Thymosin Alpha-1, huidige batch eerst
BronbatchCertificaatZuiverheidStatus
LZ-TA1-261001LZ-COA-TA1-26100599.59%Momenteel verzonden
LZ-TA1-260916LZ-COA-TA1-26092099.46%Vervangen op 15 oktober 2026
LZ-TA1-260911LZ-COA-TA1-26091599.47%Vervangen op 16 september 2026
LZ-TA1-260826LZ-COA-TA1-26083099.32%Vervangen op 11 september 2026
LZ-TA1-260806LZ-COA-TA1-26081099.34%Vervangen op 26 augustus 2026

Open het losse certificaatdocument·Bekijk Thymosin Alpha-1 productpagina·Alle batchresultaten

LYZE LABS™
Onderzoeksafdeling · Kwaliteitscontrole
ANALYSECERTIFICAAT
Analytische referentiestandaard
Certificaatnr.LZ-COA-TA1-261005
Partij / Batchnr.LZ-TA1-261001
Vervaardigingsdatum1 oktober 2026
analysedatum16 oktober 2026
Uitgiftedatum18 oktober 2026
VervaldatumOctober 2028
DocumentstatusVRIJGEGEVEN
Productinformatie
ProductnaamThymosin Alpha-1
CataloguscodeLZ-TA1-5MG
CAS-nummer62304-98-7
Molecuulgewicht3108.32 g/mol
MolecuulformuleC₁₂₉H₂₁₅N₃₃O₅₅
AminozuursequentieSDAAVDTSSEITTKDLKEKKEVVEEAEN (N-terminally acetylated)
HPLC-reinheid99.59%
UiterlijkWit tot gebroken wit gevriesdroogd poeder
AnalyseomvangPartijniveau-analyse (alle varianten)
Beschrijving: Thymosine Alfa-1 (thymalfasine) is een N-terminaal geacetyleerd peptide van 28 aminozuren, afgeleid van prothymosine alfa. Het is een immunomodulator die de rijping en functie van T-cellen versterkt en de aangeboren immuunsignalering moduleert. CAS 62304-98-7. Uitsluitend geleverd als referentiestandaard voor onderzoek.
Testresultaten en specificaties
TestparameterAnalysemethodeSpecificatieResultaatStatus
ZuiverheidRP-HPLC (C18, 220 nm, TFA/ACN-gradiënt)≥99.0%99.59%GOEDGEKEURD
UiterlijkVisuele inspectieWit tot gebroken wit gevriesdroogd poederConformGOEDGEKEURD
Identiteit (MS)ESI-MS (elektrospray-ionisatie)[M+4H]⁴⁺ = 778.09 ± 0.5778.09GOEDGEKEURD
WatergehalteKarl Fischer-titratie (KF)≤10.0%5.06%GOEDGEKEURD
Bacteriële endotoxinenLimulusamebocytenlysaat (LAL)<1.0 EU/mg<0.1 EU/mgGOEDGEKEURD
pH (1% aq. oplossing)Potentiometrie (25°C)4.0 – 7.54.9GOEDGEKEURD
Gerelateerde stoffenRP-HPLC (elke individuele onzuiverheid)≤1.0%0.18%GOEDGEKEURD
Totaal peptidegehalteUV-absorptie (A280) tegen referentiestandaard≥ 80.0%83.7%GOEDGEKEURD
AcetaatgehalteIonenchromatografie≤ 15.0%11.8%GOEDGEKEURD
RestoplosmiddelenHeadspace GC-FID (USP <467>)Acetonitril ≤ 410 ppm; dichloormethaan ≤ 600 ppm; methanol ≤ 3000 ppm (ICH Q3C)ConformGOEDGEKEURD
Elementaire onzuiverhedenICP-MS (USP <232>/<233>)Pb ≤ 5, Cd ≤ 2, As ≤ 15, Hg ≤ 3 µg/dag (ICH Q3D, parenteraal)ConformGOEDGEKEURD
Microbiële limietenUSP <61> / <62>TAMC ≤ 100 KVE/g; TYMC ≤ 10 KVE/g; afwezigheid van gespecificeerde organismenConformGOEDGEKEURD
HPLC-chromatogram: zuiverheidsprofielC18 · 0.1% TFA/ACN · 1.0 mL/min · λ=220nm
HPLC-chromatogram, Thymosin Alpha-1, partij LZ-TA1-261001, 99.59% zuiverheidReversed-phase HPLC-trace. Enkele dominante piek bij retentietijd 13.2 minuten, 99.59 procent van het totale piekoppervlak.05101520253002505007501000mAURetention Time (minutes)13.2 min99.59%
Enkele dominante piek bij Rt = 13.2 min · Opp.% = 99.59% · Grootste enkele onzuiverheid 0.18%
Monsteridentificatie en bewijs van bewaring
MonsteridentificatieSMP-261001-180
Ontvangen op1 oktober 2026
Ontvangen vanProductie, als de vrijgegeven bronbatch na synthese, zuivering en lyofilisatie, vóór het vullen
Gepresenteerd als2 verzegelde monsters genomen uit de gehomogeniseerde bronpartij
Conditie bij ontvangstZegels intact, sluitingen onbeschadigd, inhoud vrij van zichtbare verkleuring of vreemde deeltjes
Opslag bij ontvangst-20 °C, gedroogd, beschermd tegen licht
Getest tussen1 oktober 2026 - 16 oktober 2026
Bewaard monsterEén verzegelde eenheid bewaard onder de bovengenoemde opslagomstandigheden gedurende 24 maanden vanaf de productiedatum, volgens LZ-SOP-QA-12
Het monster wordt bij ontvangst geregistreerd, bewaard in de gecontroleerde monsteropslag en vrijgegeven aan elke analist aan de hand van de geregistreerde monsteridentificatie. Overdrachten worden vastgelegd volgens LZ-SOP-QC-01.
Chromatografische methode en systeemgeschiktheid
TechniekReversed-phase HPLC
KolomC18, 250 x 4.6 mm, 5 µm, 300 Å
Kolomtemperatuur30 °C
Mobiele fase A0,1% trifluorazijnzuur in water
Mobiele fase B0,1% trifluorazijnzuur in acetonitril
Gradiënt5% tot 65% B over 30 min, 65% tot 95% B over 5 min, 5 min opnieuw equilibreren
Stroomsnelheid1.0 mL/min
DetectieUV 220 nm (peptidebinding), diode array 190 tot 400 nm
Injectie20 µL van een oplossing van 1,0 mg/mL
Looptijd40 min
Oplosmiddel0,1% trifluorazijnzuur in water
Geschiktheid van het systeemVereisteResultaat
Tailingfactor, hoofdpiek≤ 2.01.28
Theoretische platen, hoofdpiek≥ 2,00013,748
Resolutie, dichtst bij elkaar eluerend paar≥ 2.02.9
Injectieherhaalbaarheid, %RSD (n = 6)≤ 2.0%0.19%
Recovery van referentiestandaard98,0 tot 102,0%99.3%
Peakintegratie
PiekRT (min)RRTOppervlakte (µV·s)Oppervlakte %Toewijzing
110.710.823,9390.18Deletiesequentie
211.900.912,8450.13Deletiesequentie
313.201.002,179,52999.59Hoofdpiek
414.011.072,1890.10Deletiesequentie
Totaal oppervlak 2,188,502 µV·sTotaal oppervlak verantwoord 100.00%
Zuiverheid door oppervlaktenormalisatie bij de vermelde golflengte. Pieken onder 0,05% van het totale oppervlak zijn uitgesloten van de berekening.
Massaspectrometrie
TechniekElektrospray-ionisatie, quadrupool time-of-flight
IonisatiemodusPositieve ionen
KalibratieExterne kalibratie onmiddellijk vóór acquisitie, met een lockmass die gedurende de hele run wordt toegepast
MassabasisGemiddelde (gedeconvolueerd uit de ladingsenvelop)
Waargenomen ladingstoestanden+2 tot +6, basispiek +4
AcceptatiecriteriumBinnen ± 0,5 van de verwachte m/z vermeld in de resultatentabel, berekend op basis van de molecuulformule op dit certificaat als de gemiddelde massa
MetingTheoretischWaargenomenAfwijking
Neutrale massa3108.32 Da3108.33 Da+0.01 Da (+3.2 ppm)
Basispiek m/z778.09778.09+3.2 ppm
ESI mass spectrum, Thymosin Alpha-1, batch LZ-TA1-261001, observed m/z 778.09Electrospray ionisation mass spectrum, positive ion mode. Charge envelope from [M+2H]²⁺ to [M+6H]⁶⁺, base peak [M+4H]⁴⁺ at m/z 778.09, expected 778.09.255075100333614896117814601742Relative abundance (%)m/z[M+2H]²⁺1555.17[M+3H]³⁺1037.12[M+4H]⁴⁺778.09[M+5H]⁵⁺622.67[M+6H]⁶⁺519.06
De waargenomen massa komt overeen met de massa berekend uit de molecuulformule op dit certificaat. Er zijn geen adducten, truncaties of oxidatieproducten waargenomen boven 0,5% van de basispiek.
Orthogonale identiteitsbevestiging
TestMethodeVereisteResultaat
AminozuuranalyseDampfasehydrolyse in 6 M HCl bij 110 °C gedurende 24 uur, pre-kolomderivatisatie, ionenwisselingsscheidingMolaire verhoudingen binnen ± 10% van de theorie voor elk residuAlle residuen binnen ± 5.4% van de theorie
Aminozuuranalyse meet de samenstelling direct en is onafhankelijk van zowel de retentietijd als de massa, dus het bevestigt dat het materiaal het geclaimde peptide is in plaats van een isobare variant.
Consistentie van batch tot batch
PartijCertificaatVervaardigdGeanalyseerdZuiverheidWaterEndotoxineBeschikking
LZ-TA1-261001 (deze partij)LZ-COA-TA1-2610051 oktober 202616 oktober 202699.59%5.06%<0.1 EU/mgVrijgegeven
LZ-TA1-260916LZ-COA-TA1-26092016 september 202617 september 202699.46%5.09%<0.1 EU/mgVrijgegeven, vervangen 15 oktober 2026
LZ-TA1-260911LZ-COA-TA1-26091511 september 202612 september 202699.47%5.26%<0.1 EU/mgVrijgegeven, vervangen 16 september 2026
Zuiverheidsbereik 99.46% to 99.59%,0.13 procentpunten over 3 partijen,Tegen ≥99.0%
Elke partij in deze tabel is geanalyseerd op een eigen monster, met dezelfde methode en tegen dezelfde specificatie. De meest recente rij is de partij waarop dit certificaat betrekking heeft. De identiteit werd op elke partij bevestigd met dezelfde primaire en orthogonale methoden als hierboven beschreven, zonder niet-toegewezen piek boven de rapportagedrempel op een van deze methoden.
Restoplosmiddelen
OplosmiddelKlasseLimietResultaatLOQ
AcetonitrilKlasse 2410 ppm< 10 ppm10 ppm
DichloormethaanKlasse 2600 ppm< 10 ppm10 ppm
N,N-dimethylformamideKlasse 2880 ppm< 10 ppm10 ppm
MethanolKlasse 23,000 ppm< 50 ppm50 ppm
Di-ethyletherKlasse 35,000 ppm1599 ppm50 ppm
PiperidineEigen beheer100 ppm< 5 ppm5 ppm
Headspace-gaschromatografie met vlamionisatiedetectie, USP <467>. Limieten zijn ICH Q3C Optie 1 concentratielimieten, die uitgaan van een maximale dagelijkse inname van 10 g.
Elementaire onzuiverheden
ElementKlasseLimietResultaatLOQ
Cadmium (Cd)Klasse 10.20 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Lood (Pb)Klasse 10.50 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Arseen (As)Klasse 11.50 ppm0.42 ppm0.10 ppm
Kwik (Hg)Klasse 10.30 ppm0.07 ppm0.05 ppm
Kobalt (Co)Klasse 2A0.50 ppm0.12 ppm0.05 ppm
Nikkel (Ni)Klasse 2A2.00 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Vanadium (V)Klasse 2A1.00 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Massaspectrometrie met inductief gekoppeld plasma, USP <233>, na microgolfdestructie in gesloten vat. Limieten zijn ICH Q3D Optie 1 concentratielimieten voor de parenterale route, afgeleid van de toegestane dagelijkse blootstelling en een inname van 10 g/dag.
Microbiologisch onderzoek
TestMethodeLimietResultaat
Totaal aeroob kiemgetal (TAMC)USP <61>, membraanfiltratie≤ 100 CFU/g32 CFU/g
Totaal aantal gisten en schimmels (TYMC)USP <61>, membraanfiltratie≤ 10 CFU/g< 10 CFU/g
Escherichia coliUSP <62>Afwezig in 1 gAfwezig
Staphylococcus aureusUSP <62>Afwezig in 1 gAfwezig
Pseudomonas aeruginosaUSP <62>Afwezig in 1 gAfwezig
Salmonella-soortenUSP <62>Afwezig in 10 gAfwezig
Gal-tolerante gramnegatieve bacteriënUSP <62>≤ 10 CFU/g< 10 CFU/g
SteriliteitMembraanfiltratie volgens USP <71>, vloeibaar thioglycolaatmedium en soja-caseïne-digestiemedium, 14 dagen bij 22,5 °C en 32,5 °CGeen groeiGeen groei in beide media na 14 dagen
Geschiktheid van de methode (bacteriostase en fungistase) bevestigd op dit gereconstitueerde matrix vóór het testen
Endotoxinetesten en steriliteit zijn twee verschillende zaken. Een materiaal kan steriel zijn en toch endotoxinen bevatten, dus beide worden gerapporteerd.
Onafhankelijke Bevestiging
LaboratoriumJanoshik Analytical
RolOnafhankelijke bevestiging, zonder commercieel belang bij het resultaat
Onze kruisverwijzingLZ-IND-261001-298
MonsterreferentieLZ-TA1-261001
Omvang van onafhankelijk testenChromatografische zuiverheid via RP-HPLC, identiteit via LC-MS/MS, bacteriële endotoxinen
ResultaatHet onafhankelijke resultaat komt overeen met het interne vrijgavresultaat binnen de door de methode vermelde herhaalbaarheid
LZ-IND-… is onze eigen verwijzing voor het onafhankelijke rapport over deze partij, in onze eigen documentbeheersruimte. Het is niet het rapportnummer van het laboratorium, dat aan hen toebehoort en op hun eigen document wordt vermeld.
Productie en documentcontrole
Referentie productielocatieLZ-SITE-01
LocatieomvangVaste-fase- en oplossingsfasesynthese, zuivering, vriesdrogen, vullen en batchvrijgave
KwaliteitssysteemGeëxploiteerd onder het kwaliteitssysteem dat is gepubliceerd op /quality-system, GMP-referentie LZ-GMP-MAN
Opgesteld doorAnalist kwaliteitscontrole
Beoordeeld doorKwaliteitscontrolevisie
Goedgekeurd doorDirecteur kwaliteitsborging
Documentrevisie1
VrijgavestatusVRIJGEGEVEN
Vrijgegeven volgens de specificatie die voor deze verbinding is vastgesteld, per LZ-SOP-QC-01. Handtekeningen worden bewaard in het gecontroleerde dossier; rollen worden gepubliceerd in plaats van namen.
De locatie wordt geïdentificeerd aan de hand van onze eigen gecontroleerde referentie. Faciliteitslocaties worden niet op deze site gepubliceerd, voor geen enkele locatie.
Opslag en stabiliteit
Korte termijn:2–8°C (gekoeld), tot 4 weken
Langetermijn:−20°C (bevroren), gevriesdroogd, 24 maanden
Gereconstitueerd:−80°C, tot 3 maanden; vermijd vries-dooicycli
Hantering:Beschermen tegen licht en vocht; op ijs werken
Reconstitutie:Bacteriostatisch water of 0,9% NaCl
Autorisatie en ondertekening
Opgesteld door: QC-analist
Analist kwaliteitscontrole
LyzeLabs Research Division
Goedgekeurd door: kwaliteitsdirecteur
Directeur kwaliteitsborging
LyzeLabs Research Division
Onafhankelijk bevestigd door
Onafhankelijk analytisch laboratorium
Janoshik Analytical
DIGITAAL GEAUTORISEERD · 18 oktober 2026
Regulatory Declarations & Limitations

I. Verklaring van analytisch onderzoek

Alle analytische gegevens in dit analysecertificaat zijn gegenereerd met behulp van gevalideerde interne analysemethoden, uitgevoerd onder GMP-kwaliteitscontroleprotocollen binnen de faciliteiten van de onderzoeksafdeling van LyzeLabs, en onafhankelijk bevestigd door analyse door derden. De resultaten zijn specifiek voor het hierin vermelde partijnummer en vertegenwoordigen een analyse van één partij. De partij wordt niet uitsluitend vrijgegeven op basis van interne analyse: onafhankelijke bevestiging wordt verkregen vóór vrijgave en gepubliceerd naast dit certificaat. Dit document vormt geen wettelijke indiening of wettelijke certificering.

II. Uitsluitend voor onderzoek

Dit product wordt uitsluitend geleverd als analytische referentiestandaard voor in vitro laboratorium- en onderzoeksdoeleinden. Het is niet bedoeld voor en mag niet worden gebruikt voor toediening aan mensen of dieren, therapeutische toepassingen, klinische proeven, diagnostische procedures of enige gereguleerde medische toepassing. LyzeLabs doet geen uitspraken over de veiligheid, therapeutische werkzaamheid of geschiktheid voor enig ander doel dan in vitro analytisch onderzoek.

III. Naleving van wet- en regelgeving per rechtsgebied

De koper aanvaardt de volledige en uitsluitende wettelijke verantwoordelijkheid voor het naleven van alle toepasselijke wetten, statuten, regelgevingen en institutionele vereisten die het verkrijgen, importeren, exporteren, bezitten, opslaan, hanteren en gebruiken van dit onderzoeksproduct in hun rechtsgebied regelen. LyzeLabs geeft geen garantie met betrekking tot de legaliteit van dit product in enig specifiek rechtsgebied.

IV. Documentintegriteit

Dit certificaat wordt volledig gepubliceerd en mag vrij worden gereproduceerd en geciteerd, mits het ongewijzigd en in zijn geheel wordt gereproduceerd. Het is alleen geldig in de oorspronkelijke ongewijzigde vorm: elke wijziging, toevoeging of verwijdering van inhoud maakt dit document nietig. Het gezaghebbende exemplaar is het exemplaar dat is gepubliceerd op lyzelabs.com/coa.

V. Beperking van aansprakelijkheid

Lyze Labs wijst uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, van de hand met betrekking tot de hierin beschreven goederen en gegevens, met inbegrip van maar niet beperkt tot impliciete garanties van verhandelbaarheid of geschiktheid voor een bepaald doel. In geen geval zijn Lyze Labs, haar bestuurders, functionarissen, werknemers of gelieerde partijen aansprakelijk voor enige indirecte, incidentele, gevolg-, punitieve of bijzondere schade die voortvloeit uit het gebruik, verkeerd gebruik of het onvermogen om dit product te gebruiken, of uit het vertrouwen op dit document.

LYZE LABS
lyzelabs.com · support@lyzelabs.com
VRIJGEGEVEN
Pagina 1 van 1