Super Human Blend Analysecertificaat
Bronbatch LZ-SHB-261001 · certificaat LZ-COA-SHB-261005 · geanalyseerd 17 oktober 2026
Dit certificaat van analyse heeft betrekking op partij LZ-SHB-261001 van Super Human Blend, vervaardigd op 1 oktober 2026 en geanalyseerd op 17 oktober 2026. Zuiverheid is 99.06% volgens RP-HPLC, tegen een specificatie van ≥99.0%. De identiteit werd bevestigd door massaspectrometrie bij 162.21, binnen de verwachte [M+H]⁺ = 162.21 ± 0.5. De batch is vrijgegeven op 20 oktober 2026 en onafhankelijk bevestigd door Janoshik Analytical, werkend volgens ISO/IEC 17025:2017. Elk cijfer hieronder is specifiek voor deze batch.
Onze enige website is lyzelabs.com, ons enige WhatsApp-nummer is +1 307 256 7576 en ons enige e-mailadres is support@lyzelabs.com. Iedereen anders die onze naam gebruikt of u deze pagina stuurt, is niet Lyze Labs.
Toepasbaarheid van batch en certificaat
Dit certificaat van analyse is specifiek van toepassing op bronpartij LZ-SHB-261001 van Super Human Blend. Alle Super Human Blend flaconsterktes die onder deze batch worden aangeboden (10 ml) zijn gevuld uit dezelfde hierboven geïdentificeerde bronbatch. Het certificaat rapporteert daarom de analytische resultaten voor die bronpartij en is geen algemeen of productbreed certificaat. Elke flacon die uit bronbatch LZ-SHB-261001 is gevuld, is via onze vul- en verpakkingsregistratie naar die batch te herleiden. Als een volgende bronpartij wordt geïntroduceerd, krijgt deze een aparte batchidentificatie en aparte analytische documentatie.
Sterktes gevuld uit batch LZ-SHB-261001
- 10ml
Hoe één batch elke sterkte wordt
- 1Bronbatch: één syntheselot
- 2QC getest: geanalyseerd als batch, vóór het vullen
- 3Vrijgegeven: doorstond de specificatie
- 4Ingevuld: in elke sterkte die onder de batch wordt aangeboden
- 5Afgevulde injectieflacons: elke lot traceerbaar tot de bronbatch
Batchgeschiedenis
| Bronbatch | Certificaat | Zuiverheid | Status |
|---|---|---|---|
| LZ-SHB-261001 | LZ-COA-SHB-261005 | 99.06% | Momenteel verzonden |
| LZ-SHB-260916 | LZ-COA-SHB-260920 | 99.30% | Vervangen op 15 oktober 2026 |
| LZ-SHB-260911 | LZ-COA-SHB-260915 | 99.11% | Vervangen op 16 september 2026 |
| LZ-SHB-260826 | LZ-COA-SHB-260830 | 99.02% | Vervangen op 11 september 2026 |
| LZ-SHB-260806 | LZ-COA-SHB-260810 | 99.10% | Vervangen op 26 augustus 2026 |
Open het losse certificaatdocument·Bekijk Super Human Blend productpagina·Alle batchresultaten
| Testparameter | Analysemethode | Specificatie | Resultaat | Status |
|---|---|---|---|---|
| Zuiverheid (RP-HPLC, laagste component) | RP-HPLC (C18, 210 nm, ionenpaargradiënt) | ≥99.0% | 99.06% | GOEDGEKEURD |
| Uiterlijk | Visuele inspectie | Heldere kleurloze steriele oplossing | Conform | GOEDGEKEURD |
| Identiteit (MS) | ESI-MS (L-carnitine-markerion) | [M+H]⁺ = 162.21 ± 0.5 | 162.21 | GOEDGEKEURD |
| Watergehalte | Karl Fischer-titratie (KF) | ≤10.0% | 6.20% | GOEDGEKEURD |
| Bacteriële endotoxinen | Limulusamebocytenlysaat (LAL) | <1.0 EU/mg | <0.1 EU/mg | GOEDGEKEURD |
| pH (1% aq. oplossing) | Potentiometrie (25°C) | 4.0 – 7.5 | 6.2 | GOEDGEKEURD |
| Gerelateerde stoffen | RP-HPLC (elke individuele onzuiverheid) | ≤1.0% | 0.34% | GOEDGEKEURD |
| Restoplosmiddelen | Headspace GC-FID (USP <467>) | Acetonitril ≤ 410 ppm; dichloormethaan ≤ 600 ppm; methanol ≤ 3000 ppm (ICH Q3C) | Conform | GOEDGEKEURD |
| Elementaire onzuiverheden | ICP-MS (USP <232>/<233>) | Pb ≤ 5, Cd ≤ 2, As ≤ 15, Hg ≤ 3 µg/dag (ICH Q3D, parenteraal) | Conform | GOEDGEKEURD |
| Microbiële limieten | USP <61> / <62> | TAMC ≤ 100 KVE/g; TYMC ≤ 10 KVE/g; afwezigheid van gespecificeerde organismen | Conform | GOEDGEKEURD |
| Geschiktheid van het systeem | Vereiste | Resultaat |
|---|---|---|
| Tailingfactor, hoofdpiek | ≤ 2.0 | 1.04 |
| Theoretische platen, hoofdpiek | ≥ 2,000 | 12,804 |
| Resolutie, dichtst bij elkaar eluerend paar | ≥ 2.0 | 4.6 |
| Injectieherhaalbaarheid, %RSD (n = 6) | ≤ 2.0% | 0.43% |
| Recovery van referentiestandaard | 98,0 tot 102,0% | 100.1% |
| Piek | RT (min) | RRT | Oppervlakte (µV·s) | Oppervlakte % | Toewijzing |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3.08 | 0.82 | 9,345 | 0.34 | Verwante stof |
| 2 | 3.42 | 0.91 | 6,597 | 0.24 | Verwante stof |
| 3 | 3.80 | 1.00 | 2,722,758 | 99.06 | Beperkende component |
| 4 | 4.03 | 1.07 | 5,222 | 0.19 | Verwante stof |
| 5 | 4.49 | 1.19 | 4,673 | 0.17 | Verwante stof |
| Test | Methode | Vereiste | Resultaat |
|---|---|---|---|
| Componentidentiteit door co-elutie | RP-HPLC-co-injectie tegen elke component-referentiestandaard | Elk onderdeel co-elueert met zijn referentiestandaard; geen niet-toegewezen piek boven 0,5% | Every declared component co-eluted with its reference standard |
| Component | Gedeclareerd | Bedoeld | Gemeten | Acceptatie | Zuiverheid | Identiteit |
|---|---|---|---|---|---|---|
| L-arginine | 110 mg | 12.7% w/w | 12.8% w/w | 12,1 tot 13,4% w/w | 99.63% | [M+H]⁺ = 175.21 ± 0.3, waargenomen 175.21 |
| L-ornithine | 110 mg | 12.7% w/w | 12.8% w/w | 12,1 tot 13,4% w/w | 99.48% | [M+H]⁺ = 133.16 ± 0.3, waargenomen 133.16 |
| L-citrulline | 120 mg | 13.9% w/w | 14.1% w/w | 13,2 tot 14,6% w/w | 99.24% | [M+H]⁺ = 176.20 ± 0.3, waargenomen 176.20 |
| L-lysine | 70 mg | 8.1% w/w | 8.2% w/w | 7,7 tot 8,5% w/w | 99.68% | [M+H]⁺ = 147.20 ± 0.3, waargenomen 147.20 |
| L-glutamine | 40 mg | 4.6% w/w | 4.7% w/w | 4.4 to 4.9% w/w | 99.06% | [M+H]⁺ = 147.15 ± 0.3, waargenomen 147.15 |
| L-proline | 60 mg | 6.9% w/w | 7.0% w/w | 6.6 tot 7.3% w/w | 99.79% | [M+H]⁺ = 116.14 ± 0.3, waargenomen 116.14 |
| L-taurine | 60 mg | 6.9% w/w | 6.8% w/w | 6.6 tot 7.3% w/w | 99.62% | [M+H]⁺ = 126.15 ± 0.3, waargenomen 126.15 |
| L-carnitine | 220 mg | 25.4% w/w | 25.9% w/w | 24,2 tot 26,7% g/g | 99.81% | [M+H]⁺ = 162.21 ± 0.3, waargenomen 162.21 |
| NAC (N-acetylcysteïne) | 75 mg | 8.7% w/w | 8.7% w/w | 8,2 tot 9,1% w/w | 99.42% | [M+H]⁺ = 164.20 ± 0.3, waargenomen 164.20 |
| Partij | Certificaat | Vervaardigd | Geanalyseerd | Zuiverheid | Water | Endotoxine | Beschikking |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LZ-SHB-261001 (deze partij) | LZ-COA-SHB-261005 | 1 oktober 2026 | 17 oktober 2026 | 99.06% | 6.20% | <0.1 EU/mg | Vrijgegeven |
| LZ-SHB-260916 | LZ-COA-SHB-260920 | 16 september 2026 | 18 september 2026 | 99.30% | 5.98% | <0.1 EU/mg | Vrijgegeven, vervangen 15 oktober 2026 |
| LZ-SHB-260911 | LZ-COA-SHB-260915 | 11 september 2026 | 13 september 2026 | 99.11% | 5.57% | <0.1 EU/mg | Vrijgegeven, vervangen 16 september 2026 |
| Oplosmiddel | Klasse | Limiet | Resultaat | LOQ |
|---|---|---|---|---|
| Acetonitril | Klasse 2 | 410 ppm | 125 ppm | 10 ppm |
| Dichloormethaan | Klasse 2 | 600 ppm | 95 ppm | 10 ppm |
| N,N-dimethylformamide | Klasse 2 | 880 ppm | < 10 ppm | 10 ppm |
| Methanol | Klasse 2 | 3,000 ppm | 361 ppm | 50 ppm |
| Di-ethylether | Klasse 3 | 5,000 ppm | 294 ppm | 50 ppm |
| Piperidine | Eigen beheer | 100 ppm | 20 ppm | 5 ppm |
| Element | Klasse | Limiet | Resultaat | LOQ |
|---|---|---|---|---|
| Cadmium (Cd) | Klasse 1 | 0.20 ppm | < 0.05 ppm | 0.05 ppm |
| Lood (Pb) | Klasse 1 | 0.50 ppm | < 0.05 ppm | 0.05 ppm |
| Arseen (As) | Klasse 1 | 1.50 ppm | < 0.10 ppm | 0.10 ppm |
| Kwik (Hg) | Klasse 1 | 0.30 ppm | < 0.05 ppm | 0.05 ppm |
| Kobalt (Co) | Klasse 2A | 0.50 ppm | < 0.05 ppm | 0.05 ppm |
| Nikkel (Ni) | Klasse 2A | 2.00 ppm | 0.60 ppm | 0.10 ppm |
| Vanadium (V) | Klasse 2A | 1.00 ppm | < 0.10 ppm | 0.10 ppm |
| Test | Methode | Limiet | Resultaat |
|---|---|---|---|
| Totaal aeroob kiemgetal (TAMC) | USP <61>, membraanfiltratie | ≤ 100 CFU/mL | < 10 CFU/mL |
| Totaal aantal gisten en schimmels (TYMC) | USP <61>, membraanfiltratie | ≤ 10 CFU/mL | < 10 CFU/mL |
| Escherichia coli | USP <62> | Afwezig in 1 ml | Afwezig |
| Staphylococcus aureus | USP <62> | Afwezig in 1 ml | Afwezig |
| Pseudomonas aeruginosa | USP <62> | Afwezig in 1 ml | Afwezig |
| Salmonella-soorten | USP <62> | Afwezig in 10 ml | Afwezig |
| Gal-tolerante gramnegatieve bacteriën | USP <62> | ≤ 10 CFU/mL | < 10 CFU/mL |
| Steriliteit | Membraanfiltratie volgens USP <71>, vloeibaar thioglycolaatmedium en soja-caseïne-digestiemedium, 14 dagen bij 22,5 °C en 32,5 °C | Geen groei | Geen groei in beide media na 14 dagen |
I. Verklaring van analytisch onderzoek
Alle analytische gegevens in dit analysecertificaat zijn gegenereerd met behulp van gevalideerde interne analysemethoden, uitgevoerd onder GMP-kwaliteitscontroleprotocollen binnen de faciliteiten van de onderzoeksafdeling van LyzeLabs, en onafhankelijk bevestigd door analyse door derden. De resultaten zijn specifiek voor het hierin vermelde partijnummer en vertegenwoordigen een analyse van één partij. De partij wordt niet uitsluitend vrijgegeven op basis van interne analyse: onafhankelijke bevestiging wordt verkregen vóór vrijgave en gepubliceerd naast dit certificaat. Dit document vormt geen wettelijke indiening of wettelijke certificering.
II. Uitsluitend voor onderzoek
Dit product wordt uitsluitend geleverd als analytische referentiestandaard voor in vitro laboratorium- en onderzoeksdoeleinden. Het is niet bedoeld voor en mag niet worden gebruikt voor toediening aan mensen of dieren, therapeutische toepassingen, klinische proeven, diagnostische procedures of enige gereguleerde medische toepassing. LyzeLabs doet geen uitspraken over de veiligheid, therapeutische werkzaamheid of geschiktheid voor enig ander doel dan in vitro analytisch onderzoek.
III. Naleving van wet- en regelgeving per rechtsgebied
De koper aanvaardt de volledige en uitsluitende wettelijke verantwoordelijkheid voor het naleven van alle toepasselijke wetten, statuten, regelgevingen en institutionele vereisten die het verkrijgen, importeren, exporteren, bezitten, opslaan, hanteren en gebruiken van dit onderzoeksproduct in hun rechtsgebied regelen. LyzeLabs geeft geen garantie met betrekking tot de legaliteit van dit product in enig specifiek rechtsgebied.
IV. Documentintegriteit
Dit certificaat wordt volledig gepubliceerd en mag vrij worden gereproduceerd en geciteerd, mits het ongewijzigd en in zijn geheel wordt gereproduceerd. Het is alleen geldig in de oorspronkelijke ongewijzigde vorm: elke wijziging, toevoeging of verwijdering van inhoud maakt dit document nietig. Het gezaghebbende exemplaar is het exemplaar dat is gepubliceerd op lyzelabs.com/coa.
V. Beperking van aansprakelijkheid
Lyze Labs wijst uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, van de hand met betrekking tot de hierin beschreven goederen en gegevens, met inbegrip van maar niet beperkt tot impliciete garanties van verhandelbaarheid of geschiktheid voor een bepaald doel. In geen geval zijn Lyze Labs, haar bestuurders, functionarissen, werknemers of gelieerde partijen aansprakelijk voor enige indirecte, incidentele, gevolg-, punitieve of bijzondere schade die voortvloeit uit het gebruik, verkeerd gebruik of het onvermogen om dit product te gebruiken, of uit het vertrouwen op dit document.