Безкоштовна доставка з відстеженням
LYZE LABS

Сертифікат аналізу 5-Amino-1MQ

Партія джерела LZ-5A1MQ-261002 · сертифікат LZ-COA-5A1MQ-261006 · проаналізовано 18 жовтня 2026 р.

Цей сертифікат аналізу охоплює партію LZ-5A1MQ-261002 препарату 5-Amino-1MQ, виготовлену 2 жовтня 2026 р. та проаналізовану 18 жовтня 2026 р.. Чистота становить 99.26% за методом RP-HPLC, проти специфікації ≥99.0%. Ідентичність підтверджено мас-спектрометрією на рівні 159.09, у межах очікуваного [M]⁺ = 159.09 ± 0.3. Партію випущено 19 жовтня 2026 р. та незалежно підтверджено Janoshik Analytical, яка працює згідно з ISO/IEC 17025:2017. Кожен показник нижче є специфічним для цієї партії.

У нас лише один сайт, lyzelabs.com, один WhatsApp, +1 307 256 7576, і одна адреса електронної пошти, support@lyzelabs.com. Усі інші, хто використовує нашу назву або надсилає вам цю сторінку, не мають стосунку до Lyze Labs.

Застосовність партій і сертифікатів

Цей сертифікат аналізу застосовується конкретно до вихідної партії LZ-5A1MQ-261002 продукту 5-Amino-1MQ. Усі флакони 5-Amino-1MQ, що пропонуються в цій партії (5 mg and 50 mg), були заповнені з тієї ж вихідної партії, зазначеної вище. Сертифікат, таким чином, повідомляє аналітичні результати для цієї партії джерела і не є загальним або продуктовим сертифікатом. Кожен флакон, наповнений з вихідної партії LZ-5A1MQ-261002, простежується до неї за нашими записами про розлив і пакування. Якщо вводиться наступна партія джерела, вона отримує окремий ідентифікатор партії та окрему аналітичну документацію.

Дозування заповнено з партії LZ-5A1MQ-261002

  • 5mg
  • 50mg

Як одна партія стає кожною дозуванням

  1. 1Партія джерела: один синтетичний лот
  2. 2Перевірено ВКХ: проаналізовано як партію, до будь-якого наповнення
  3. 3Випущено: відповідає специфікації
  4. 4Заповнено: у кожну концентрацію, що пропонується в межах партії
  5. 5Готові флакони: кожна партія простежується до вихідної серії

Історія партій

Партії джерела 5-Amino-1MQ, спочатку поточна партія
Партія джерелаСертифікатЧистотаСтатус
LZ-5A1MQ-261002LZ-COA-5A1MQ-26100699.26%Зараз відправляється
LZ-5A1MQ-260918LZ-COA-5A1MQ-26092299.07%Замінено 16 жовтня 2026 р.
LZ-5A1MQ-260912LZ-COA-5A1MQ-26091699.10%Замінено 18 вересня 2026 р.
LZ-5A1MQ-260827LZ-COA-5A1MQ-26083199.16%Замінено 12 вересня 2026 р.
LZ-5A1MQ-260807LZ-COA-5A1MQ-26081199.08%Замінено 27 серпня 2026 р.

Відкрити окремий документ сертифіката·Переглянути сторінку продукту 5-Amino-1MQ·Усі результати партії

LYZE LABS™
Дослідницький відділ · Контроль якості
СЕРТИФІКАТ АНАЛІЗУ
Аналітичний стандартний зразок
№ сертифікатаLZ-COA-5A1MQ-261006
Партія / № партіїLZ-5A1MQ-261002
Дата виготовлення2 жовтня 2026 р.
Дата аналізу18 жовтня 2026 р.
Дата видачі19 жовтня 2026 р.
Термін придатностіOctober 2028
Статус документаВИПУЩЕНО
Інформація про продукт
Назва продукту5-Amino-1MQ
Код каталогуLZ-5A1MQ-50MG
Номер CAS42464-96-0
Молекулярна маса286.11 g/mol
Молекулярна формулаC₁₀H₁₁IN₂
Чистота за ВЕРХ99.26%
Зовнішній виглядКристалічний порошок від білого до блідо-коричневого кольору
Обсяг аналізуАналіз на рівні партії (усі варіанти)
Опис: 5-аміно-1MQ (5-amino-1-methylquinolinium iodide) – це низькомолекулярний, клітинно-проникний інгібітор нікотинамід-N-метилтрансферази (NNMT), що вивчається на предмет його впливу на клітинні пули NAD⁺ та S-аденозилметіоніну, а також на метаболізм адипоцитів та міобластів. Постачається як йодиста сіль; активний хінолінієвий катіон має формулу C₁₀H₁₁N₂⁺ (159.21). CAS 42464-96-0. Постачається лише як стандарт для наукових досліджень.
Результати тестувань та специфікації
Параметр тестуМетод аналізуСпецифікаціяРезультатСтатус
ЧистотаRP-HPLC (C18, 254 нм, градієнт TFA/ACN)≥99.0%99.26%ПРОЙДЕНО
Зовнішній виглядВізуальний оглядКристалічний порошок від білого до блідо-коричневого кольоруВідповідаєПРОЙДЕНО
Ідентичність (МС)Мас-спектрометрія з електроспрей-іонізацією (ESI-MS)[M]⁺ = 159.09 ± 0.3159.09ПРОЙДЕНО
Вміст водиТитрування за Карлом Фішером (KF)≤10.0%3.71%ПРОЙДЕНО
Бактеріальні ендотоксиниЛімул-амебоцитарний лізат (LAL)<1.0 EU/mg<0.1 EU/mgПРОЙДЕНО
pH (1% водний розчин)Потенціометрія (25°C)4.0 – 7.55.6ПРОЙДЕНО
Супутні речовиниRP-HPLC (будь-яка окрема домішка)≤1.0%0.36%ПРОЙДЕНО
Залишкові розчинникиГазорідинна хроматографія з парофазним введенням (USP <467>)Ацетонітрил ≤ 410 ppm; дихлорметан ≤ 600 ppm; метанол ≤ 3000 ppm (ICH Q3C)ВідповідаєПРОЙДЕНО
Елементні домішкиІЧП-МС (USP <232>/<233>)Pb ≤ 5, Cd ≤ 2, As ≤ 15, Hg ≤ 3 мкг/день (ICH Q3D, парентерально)ВідповідаєПРОЙДЕНО
Мікробні межіUSP <61> / <62>TAMC ≤ 100 КУО/г; TYMC ≤ 10 КУО/г; відсутність зазначених мікроорганізмівВідповідаєПРОЙДЕНО
Хроматограма ВЕРХ: профіль чистотиC18 · 0.1% TFA/ACN · 1.0 mL/min · λ=220nm
Хроматограма ВЕРХ, 5-Amino-1MQ, партія LZ-5A1MQ-261002, чистота 99.26%ВЕРХ-хроматограма з оберненою фазою. Єдиний домінуючий пік при часі утримання 8.7 хвилин, 99.26 відсотків загальної площі піків.05101520253002505007501000mAURetention Time (minutes)8.7 min99.26%
Єдиний домінуючий пік при Rt = 8.7 хв · Area% = 99.26% · Найбільша домішка 0.36%
Ідентифікація зразка та ланцюг зберігання
Ідентифікатор зразкаSMP-261002-186
Отримано2 жовтня 2026 р.
Отримано відВиробництво, як випущена вихідна партія після синтезу, очищення та ліофілізації, до наповнення
Форма випуску3 запечатаних зразків, відібраних з гомогенізованої вихідної партії
Стан при отриманніПломби цілі, закриття непошкоджені, вміст без видимих змін кольору або сторонніх домішок
Зберігання після отримання-20 °C, у сухому вигляді, захищено від світла
Перевірено між2 жовтня 2026 р. - 18 жовтня 2026 р.
Збережений зразокОдин запечатаний блок, збережений за вказаних вище умов зберігання протягом 24 місяців від дати виробництва, згідно з LZ-SOP-QA-12
Зразок реєструється при отриманні, зберігається в контрольованому сховищі зразків і передається кожному аналітику під ідентифікатором зареєстрованого зразка. Передачі зберігання фіксуються відповідно до LZ-SOP-QC-01.
Хроматографічний метод та придатність системи
МетодВЕРХ зі зворотною фазою
КолонкаC18, 150 x 4.6 mm, 5 µm, 100 Å
Температура колонки30 °C
Рухома фаза A0.1% мурашина кислота у воді
Рухома фаза B0.1% мурашина кислота в ацетонітрилі
Градієнт5% до 95% B за 20 хв, утримання 5 хв, повторне врівноваження 5 хв
Швидкість потоку1.0 mL/min
ВиявленняУФ 254 нм (діодна матриця від 190 до 400 нм)
Ін'єкція10 µL
Час виконання30 min
РозчинникРухома фаза A / ацетонітрил (90:10)
Придатність системиВимогаРезультат
Коефіцієнт хвоста, основний пік≤ 2.01.03
Теоретичні тарілки, основний пік≥ 2,0008,172
Роздільна здатність, найближча пара, що елююється≥ 2.03.3
Відтворюваність ін'єкцій, %RSD (n = 6)≤ 2.0%0.19%
Відновлення еталонного стандарту98.0–102.0%99.3%
Інтеграція піків
ПікRT (хв)RRTПлоща (мкВ·с)Площа, %Призначення
17.120.829,0140.36Домішка, пов'язана з процесом
27.900.915,5080.22Домішка, пов'язана з процесом
38.701.002,485,25799.26Основний пік
49.291.074,0060.16Домішка, пов'язана з процесом
Загальна площа 2,503,785 µV·sЗагальна площа врахована 100.00%
Чистота за нормалізацією площі при зазначеній довжині хвилі. Піки нижче 0,05% загальної площі виключаються з розрахунку.
Мас-спектрометрія
МетодЕлектророзпилювальна іонізація, квадрупольний часопролітний аналізатор
Режим іонізаціїПозитивний іон
КалібруванняЗовнішня калібровка безпосередньо перед вимірюванням із застосуванням коригувальної маси протягом усього аналізу
Масова основаМоноізотопний
Спостережувані зарядові станиЛише однозарядний іон
Критерій прийнятностіУ межах ± 0,3 від очікуваного m/z, зазначеного в таблиці результатів, розрахованого з молекулярної формули в цьому сертифікаті як моноізотопна маса
ВимірюванняТеоретичнийСпостерігалосяВідхилення
Маса катіону159.0922 Da159.0900 Da-0.0022 Da (-13.8 ppm)
Основний пік m/z159.09159.09-13.8 ppm
ESI mass spectrum, 5-Amino-1MQ, batch LZ-5A1MQ-261002, observed m/z 159.09Electrospray ionisation mass spectrum, positive ion mode. Base peak at m/z 159.09, expected 159.09, with its isotope peaks.255075100158159160160161162Relative abundance (%)m/z[M+H]⁺159.09
Спостережувана маса збігається з масою, розрахованою з молекулярної формули, зазначеної в цьому сертифікаті. Не спостерігалося аддуктів, усічень або продуктів окиснення понад 0,5% від основного піку.
Підтвердження ідентичності за ортогональними методами
ТестМетодВимогаРезультат
Інфрачервоне поглинанняFTIR, порушене повне відбиття, 4000 до 650 см⁻¹Спектр узгоджується з еталонним стандартомВідповідність; кореляція 0.987 з еталонним спектром
Інфрачервоний спектр є відбитком цілої молекули і не залежить ні від хроматографічного утримування, ні від маси, тому він підтверджує ідентичність за іншим фізичним принципом.
Відповідність між партіями
ПартіяСертифікатВиготовленоПроаналізованоЧистотаВодаЕндотоксинРозподіл
LZ-5A1MQ-261002 (ця партія)LZ-COA-5A1MQ-2610062 жовтня 2026 р.18 жовтня 2026 р.99.26%3.71%<0.1 EU/mgВипущено
LZ-5A1MQ-260918LZ-COA-5A1MQ-26092218 вересня 2026 р.20 вересня 2026 р.99.07%3.57%<0.1 EU/mgВивільнено, замінено 16 жовтня 2026 р.
LZ-5A1MQ-260912LZ-COA-5A1MQ-26091612 вересня 2026 р.14 вересня 2026 р.99.10%3.08%<0.1 EU/mgВивільнено, замінено 18 вересня 2026 р.
Діапазон чистоти 99.07% to 99.26%,0.19 відсоткових пунктів у межах 3 партій,Проти ≥99.0%
Кожна партія в цій таблиці була проаналізована на власному зразку тим самим методом і за тією ж специфікацією. Останній рядок – це партія, на яку поширюється цей сертифікат. Ідентичність підтверджено на кожній партії тими самими первинними та ортогональними методами, описаними вище, без жодного невіднесеного піка вище порога звітності в жодному з них.
Залишкові розчинники
РозчинникКласМежаРезультатLOQ
ЕтанолКлас 35,000 ppm< 50 ppm50 ppm
ЕтилацетатКлас 35,000 ppm< 50 ppm50 ppm
МетанолКлас 23,000 ppm< 50 ppm50 ppm
ГептанКлас 35,000 ppm350 ppm50 ppm
2-ПропанолКлас 35,000 ppm< 50 ppm50 ppm
ТолуолКлас 2890 ppm205 ppm10 ppm
Газорідинна хроматографія з парофазним введенням та полуменево-іонізаційним детектуванням, USP <467>. Межі – це граничні концентрації ICH Q3C Варіант 1, які передбачають максимальне добове споживання 10 г.
Елементні домішки
ЕлементКласМежаРезультатLOQ
Кадмій (Cd)Клас 10.20 ppm0.07 ppm0.05 ppm
Свинець (Pb)Клас 10.50 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Арсен (As)Клас 11.50 ppm0.14 ppm0.10 ppm
Ртуть (Hg)Клас 10.30 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Кобальт (Co)Клас 2A0.50 ppm< 0.05 ppm0.05 ppm
Нікель (Ni)Клас 2A2.00 ppm< 0.10 ppm0.10 ppm
Ванадій (V)Клас 2A1.00 ppm0.36 ppm0.10 ppm
Мас-спектрометрія з індуктивно зв'язаною плазмою, USP <233>, після мікрохвильового розкладання в закритій посудині. Межі – це граничні концентрації ICH Q3D Варіант 1 для парентерального шляху, розраховані з допустимого добового впливу та споживання 10 г/добу.
Мікробіологічні тести
ТестМетодМежаРезультат
Загальна кількість аеробних мікроорганізмів (TAMC)USP <61>, мембранна фільтрація≤ 100 CFU/g37 CFU/g
Сумарна кількість дріжджів і плісняви (TYMC)USP <61>, мембранна фільтрація≤ 10 CFU/g< 10 CFU/g
Escherichia coliUSP <62>Відсутній у 1 гВідсутній
Staphylococcus aureusUSP <62>Відсутній у 1 гВідсутній
Pseudomonas aeruginosaUSP <62>Відсутній у 1 гВідсутній
СальмонелаUSP <62>Відсутній у 10 гВідсутній
Жовчостійкі грамнегативні бактеріїUSP <62>≤ 10 CFU/g< 10 CFU/g
СтерильністьUSP <71>, мембранна фільтрація, тіогліколеве середовище та соєво-казейновий дигест, 14 днів при 22.5 °C та 32.5 °CРосту немаєРосту немає в жодному середовищі протягом 14 днів
Придатність методу (бактеріостаз і фунгістаз) підтверджено на цьому відновленому матриксі перед тестуванням
Тестування на ендотоксин і стерильність – це різні питання. Матеріал може бути стерильним і все одно містити ендотоксин, тому повідомляються обидва показники.
Незалежне підтвердження
ЛабораторіяJanoshik Analytical
РольНезалежне підтвердження, без комерційного інтересу в результаті
Наше перехресне посиланняLZ-IND-261002-446
Довідковий зразокLZ-5A1MQ-261002
Обсяг незалежних випробуваньХроматографічна чистота, ідентичність за допомогою мас-спектрометрії
РезультатНезалежний результат збігається з внутрішнім результатом випуску в межах заявленої повторюваності методу
LZ-IND-… – це наше власне перехресне посилання на незалежний звіт про цю партію в нашому просторі контролю документів. Це не номер звіту лабораторії, який належить їм і вказаний у їхньому власному документі.
Виробництво та контроль документації
Посилання на виробничий майданчикLZ-SITE-01
Обсяг об'єктаСинтез у твердій та рідкій фазі, очищення, ліофілізація, наповнення та випуск партій
Система якостіПрацює за системою якості, опублікованою на /quality-system, посилання на GMP: LZ-GMP-MAN
ПідготувавАналітик контролю якості
ПеревіреноКерівник відділу контролю якості
ЗатвердженоДиректор із забезпечення якості
Редакція документа1
Статус випускуВИПУЩЕНО
Випущено відповідно до специфікації, встановленої для цієї сполуки, згідно з LZ-SOP-QC-01. Підписи зберігаються в контрольованому записі; ролі публікуються замість імен.
Об'єкт ідентифікується нашим власним контрольованим еталоном. Розташування об'єктів не публікується на цьому сайті, для будь-якого об'єкта.
Зберігання та стабільність
Короткостроковий:2–8°C (холодильник), до 4 тижнів
Довгостроковий:−20°C (заморожено), у сухому вигляді, 24 місяці
Відновлений:−20°C, до 3 місяців; захищати від світла
Поводження:Захищати від світла та вологи; гігроскопічний
Відновлення:Стерильна вода або DMSO
Авторизація та підписання
Підготував: фахівець із контролю якості
Аналітик контролю якості
Дослідницький відділ LyzeLabs
Затверджено: директор із забезпечення якості
Директор із забезпечення якості
Дослідницький відділ LyzeLabs
Незалежно підтверджено
Стороння аналітична лабораторія
Janoshik Analytical
ЦИФРОВИЙ ПІДПИС · 19 жовтня 2026 р.
Regulatory Declarations & Limitations

I. Декларація аналітичних випробувань

Усі аналітичні дані, наведені в цьому Сертифікаті аналізу, були отримані за допомогою валідованих внутрішніх аналітичних процедур, проведених відповідно до протоколів контролю якості GMP на потужностях дослідницького підрозділу LyzeLabs, та незалежно підтверджені стороннім аналізом. Результати стосуються номера партії, зазначеного тут, і є аналізом однієї партії. Партія не випускається лише на основі внутрішнього аналізу: незалежне підтвердження отримується до випуску та публікується разом із цим сертифікатом. Цей документ не є регуляторною подачею або обов'язковою сертифікацією.

II. Тільки для лабораторних досліджень

Ця сполука постачається виключно як аналітичний стандарт для досліджень in vitro в лабораторних умовах. Вона не призначена для введення людині або тваринам, терапевтичного застосування, клінічних випробувань, діагностичних процедур або будь-якого регульованого медичного застосування, і не повинна використовуватися для таких цілей. LyzeLabs не робить жодних заяв щодо безпеки, терапевтичної ефективності або придатності для будь-якої мети, окрім аналітичних досліджень in vitro.

III. Відповідність юрисдикційним вимогам

Покупець несе повну та виключну юридичну відповідальність за забезпечення дотримання всіх застосовних законів, статутів, нормативних актів та інституційних вимог, що регулюють придбання, імпорт, експорт, володіння, зберігання, поводження та використання цієї дослідницької сполуки в їхній юрисдикції. LyzeLabs не надає жодних гарантій щодо законності цієї сполуки в будь-якій конкретній юрисдикції.

IV. Цілісність документа

Цей сертифікат публікується повністю і може відтворюватися та цитуватися вільно, за умови, що він відтворюється без змін і в повному обсязі. Він дійсний лише в оригінальній незміненій формі: будь-яка зміна, доповнення або видалення вмісту робить цей документ недійсним. Авторитетною копією є та, що опублікована на lyzelabs.com/coa.

V. Обмеження відповідальності

Lyze Labs прямо відмовляється від усіх гарантій, прямих чи опосередкованих, щодо товарів і даних, описаних тут, включно з, але не обмежуючись, опосередкованими гарантіями придатності для продажу або придатності для конкретної мети. Lyze Labs, її директори, посадові особи, працівники або афілійовані особи за жодних обставин не несуть відповідальності за будь-які непрямі, випадкові, опосередковані, штрафні або особливі збитки, що виникають внаслідок використання, неналежного використання або неможливості використання цієї сполуки чи покладання на цей документ.

LYZE LABS
lyzelabs.com · support@lyzelabs.com
ВИПУЩЕНО
Сторінка 1 з 1